Ten koncert nie skończył się dobrze. Santana został przewieziony do szpitala

Do najsłynniejszych gitarzystów wszech czasów z pewnością można zaliczyć Carlosa Santanę. Muzyk w tym roku skończy 75 lat. Jest nadal aktywny muzycznie i koncertuje. Niestety na jego ostatnim koncercie doszło do przerażającej sytuacji: gitarzysta zemdlał i trafił do szpitala.

Carlos Santana – kim jest?

Carlos Santana to muzyk, wirtuoz gitary. Tworzy w stylu rockowym, jazzowym i bluesowym, a jego zespół Santana uważa się za jednego z pierwszych przedstawicieli gatunku rocka latynoskiego. Carlos z powodzeniem prowadzi również karierę solową i ma na swoim koncie kilka albumów. W 2003 roku magazyn Rolling Stone umieścił go na 15. miejscu najlepszych gitarzystów wszech czasów.

Carlos Santana zasłabł na koncercie

We wtorek odbył się koncert w Clarkson w USA. Gwiazdą wieczoru był właśnie Carlos Santana, który promował swoją najnowszą płytę "Blessings and Miracles". Niestety występ nie przebiegł bezproblemowo. W pewnym momencie stan zdrowia muzyka pogorszył się. Santana stracił przytomność i przewrócił się. Na scenę natomiast wbiegli medycy, by pomóc artyście. W momencie znoszenia go ze sceny Carlos Santana odzyskał przytomność. Mimo to został on przewieziony do szpitala. Jak czytamy w oświadczeniu muzyka, powodem jego zasłabnięcia było wyczerpanie i odwodnienie:

Dziękuję wam za wasze cenne modlitwy. Moja żona Cindy i ja mamy się dobrze. Nie przemęczam się. Zapomniałem zjeść i pić wody, więc się odwodniłem i zemdlałem. Życzę wam wszystkim błogosławieństw i cudów.

Pan młody zemdlał przed ołtarzem. Panna młoda uciekła ze ślubu. Skandal na weselu
Podczas ślubu doszło do nietypowego skandalu. Panna młoda natychmiast przerwała ceremonię, gdy przypadkiem wyszedł na jaw sekret jej przyszłego męża. Na dodatek, sprawą zajęła się policja.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze