"The Voice of Poland 14". Poznaliśmy zwycięzcę programu!

Za nami finał czternastej edycji wokalnego talent show "The Voice of Poland", w którym o zwycięstwo walczyli: Maja Walentynowicz, Becky Sangolo, Antoni Zimnal oraz Jan Górka. Wiemy już, kto wygrał program i zdobył 50 tysięcy złotych oraz kontrakt płytowy.

„The Voice of Poland 14”. Znamy zwycięzcę programu

W sobotę 25 listopada odbył się wielki finał czternastej edycji „The Voice of Poland”. Po tygodniach zmagań, w czasie których telewidzowie byli świadkami kolejno: przesłuchań w ciemno, bitew, nokautów oraz eliminacyjnych live’ów, przyszedł czas na wyłonienie zwycięzcy. O tytuł najlepszego głosu w Polsce walczyli:

  • Maja Walentynowicz (drużyna Justyny Steczkowskiej),
  • Antoni Zimnal (drużyna Marka Piekarczyka),
  • Becky Sangolo (drużyna Tomsona i Barona),
  • Jan Górka (drużyna Lanberry).

„The Voice of Poland”. Kto wygrał czternastą edycję?

Wokalne popisy walczących o triumf uczestników były przeplatane występami gości specjalnych. Na scenie pojawili się: zwycięzca poprzedniej edycji Dominik Dudek, duński wokalista Christopher oraz Rea Garvey z Reamonn. Dla publiczności zaśpiewała także Justyna Steczkowska. Trenerka wykonała swój nowy utwór „Carpe Diem”.

Finał, podobnie jak w poprzednim sezonie, podzielony był na trzy etapy. To widzowie swoimi SMS-ami decydowali o awansie lub braku awansu uczestnika do kolejnej rundy. Głosami publiczności zwycięzcą czternastej edycji „The Voice of Poland” został Jan Górka z drużyny Lanberry. Zdobył tym samym 50 tysięcy złotych, złoty bilet na koncert "Premiery" w czasie 61. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i kontrakt z wytwórnią płytową.

Oceń ten artykuł 5 2

Ogólna ocena "The Voice of Poland 14". Poznaliśmy zwycięzcę programu! to: 71% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.