"The Voice of Poland". Kto wygra show? Oto finaliści trzynastej edycji

Wkrótce poznamy zwycięzcę trzynastej edycji "The Voice of Poland". W finale zobaczymy: Ewelinę Gancewską, Konrada Bauma, Dominika Dudka oraz Łukasza Drapałę. Kto z nich wygra show?

"The Voice of Poland". Przed nami finał trzynastej edycji!

Wielkimi krokami zbliża się finał trzynastej edycji "The Voice of Poland". W decydującej rywalizacji weźmie udział czworo wykonawców, po jednym z drużyn: Justyny Steczkowskiej, Marka Piekarczyka, Tomsona i Barona oraz Lanberry. Kto po raz kolejny zdobędzie tytuł Najlepszego Głosu w Polsce? O tym zdecydują wyłącznie widzowie, którzy będą mogli głosować SMS-owo na swoich faworytów. Finalistami trzynastej edycji są: Ewelina Gancewska, Konrad Baum, Dominik Dudek oraz Łukasz Drapała.

"The Voice of Poland". Kim jest Ewelina Gancewska – podopieczna Justyny Steczkowskiej?

Ewelina Gancewska to jedyny kobiecy głos w tegorocznym finale "The Voice of Poland". Podczas przesłuchań w ciemno uczestniczka sprawiła, że wszyscy jurorzy odwrócili swoje fotele. Ewelina zdecydowała, że w drodze do wygranej będzie jej towarzyszyć Justyna Steczkowska. Początkująca wokalistka na co dzień mieszka w Wilnie. Prywatnie ma trzech braci, z którymi założyła muzyczny zespół. Uczestniczka jest niezwykle skromną i ciepłą osobą. Jej marzeniem jest rozwinięcie prawdziwej muzycznej kariery.

Ewelina Gancewska, fot. Jan Bogacz/TVP

"The Voice of Poland". Kim jest Konrad Baum – podopieczny Marka Piekarczyka?

Konrad Baum jest nazywany "najbardziej muzykalnym neurologiem w polskiej służbie zdrowia" oraz "największym fanem wikingów i kultury nordyckiej w Polsce". Na co dzień mieszka z rodziną w Lublinie. Uwielbia tatuaże i siłowanie się na rękę. W 2014 roku założył z przyjacielem-lekarzem zespół rockowo-bluesowy. Oprócz dwóch medyków w grupie występują jeszcze m.in. bankowiec i przedstawiciel handlowy. Formacja ma już na koncie album, który w 2017 roku został okrzyknięty Płytą Roku na Podkarpaciu. Swojego trenera, Marka Piekarczyka, poznał wiele lat temu podczas koncertu charytatywnego.

"The Voice of Poland". Kto wygra show? Oto finaliści trzynastej edycji

Konrad Baum, fot. Jan Bogacz/TVP

"The Voice of Poland". Kim jest Dominik Dudek – podopieczny Tomsona i Barona?

Dominik Dudek mieszka w Krakowie, gdzie pracuje jako budowlaniec. W przeszłości był wokalistą zespołu Redford, który współtworzył z przyjaciółmi. Pochodzi z muzykalnej rodziny i jest fanem grupy Coldplay. Prywatnie jest związany z Aleksandrą. Podopieczny Tomsona i Barona ma talent do pisania tekstów i komponowania utworów. Jego występy w "The Voice of Poland" zdobyły setki tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube.

"The Voice of Poland". Kto wygra show? Oto finaliści trzynastej edycji

Dominik Dudek, fot. Jan Bogacz/TVP

"The Voice of Poland". Kim jest Łukasz Drapała – podopieczny Lanberry?

Łukasz Drapała z wykształcenia jest ekonomistą i historykiem. Przez pewien czas pracował w biurze, jednak nie zagrzał w nim miejsca długo. Wszystko przez muzykę, która od zawsze była bliska jego sercu. Obecnie występuje w 3 grupach muzycznych i pracuje nad solową płytą. W wolnych chwilach pomaga żonie w prowadzeniu firmy marketingowej. Ma też do dwóch synów. Gdy zaśpiewał na przesłuchaniach do "The Voice of Poland", odwróciły się wszystkie fotele. Jego wybór padł na Lanberry, która poprowadziła go do finału.

"The Voice of Poland". Kto wygra show? Oto finaliści trzynastej edycji

Łukasz Drapała, fot. Jan Bogacz/TVP

"The Voice of Poland". Kiedy finał trzynastej edycji?

Kto wygra trzynastą edycję "The Voice of Poland"? Tego dowiemy się już podczas Wielkiego Finału, który zostanie wyemitowany w sobotę o 20:00 na antenie TVP. Zwycięzca programu zdobędzie tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, kontrakt z wytwórnią płytową oraz 50 tysięcy złotych.

"The Voice of Poland". Zaskakujące wyznanie Justyny Steczkowskiej: "To jest straszne..."
Justyna Steczkowska wróciła wspomnieniami do czasów, gdy rozpoczynała karierę muzyczną. Piosenkarka opowiedziała na planie "The Voice of Poland", co było wówczas jej największym problemem. "Stres mnie wykańczał" - powiedziała.

Oceń ten artykuł 0 0