To ich zobaczymy w "Kole fortuny"? Są doniesienia, kto może zastąpić Norbiego i Krzan

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się pogłoski, jakoby w Norbi i Izabella Krzan mieli pożegnać się z "Kołem fortuny". Teraz nieoficjalnie pojawiły się nazwiska osób, które mają ich zastąpić. Wśród nich pojawił się znany prezenter telewizyjny!

Norbi i Izabella Krzan żegnają się z „Kołem fortuny”?

Od dłuższego czasu w sieci krążą pogłoski, jakoby w „Kole fortuny” miały zostać wprowadzone zmiany. Konkretnie wymienione mają zostać „twarze” teleturnieju. Chodzi o Norbiego i Izabellę Krzan. Z całą pewnością wiadomo, że odcinki z ich udziałem będziemy mogli oglądać jeszcze do maja, gdyż zostały one nagrane już w ubiegłym roku. Czy gospodarze formatu rozrywkowego rzeczywiście pożegnają się z „Kołem fortuny”?

Izabella Krzan rozstała się już z „Pytaniem na śniadanie”, które prowadziła w parze z Tomaszem Kammelem. Szybko jednak znalazła pracę u Krzysztofa Stanowskiego w „Kanale Zero”. Norbert „Norbi” Dudziuk kilka dni temu w rozmowie z ShowNews zdradził, że sam nie wie jeszcze, czy ktoś go zastąpi w „Kole fortuny”.

W maju 2023 roku skończyliśmy nagrania. Mieliśmy fajnego, sympatycznego pożegnalnego grilla, po którym każdy wrócił do swoich zadań. Skoncentrowałem się na muzyce. Dopiero teraz, kiedy mam nieco więcej czasu, to zacząłem się zastanawiać, co będzie dalej z "Kołem fortuny"? Jestem do dyspozycji. Z telewizją nie byłem ani na kontrakcie, ani na umowie o dzieło, ani na umowie o pracę. Gdy dzwonił telefon, po prostu pojawiałem się na planie – powiedział.

Zapewnił natomiast, że jeśli w „Kole fortuny” pojawi się nowy prowadzący, to nie będzie miał o to żalu. Co więcej, zamierza mu kibicować:

Kiedy produkcja zadzwoni, wsiądę w samochód i przyjadę na plan. Jeśli jednak będę z tej drugiej strony i już nie będę prowadzić „Koła fortuny”, nie będę się obrażał ani nie będę z tego tytułu płakać. Nie będę też komuś ciosać kołków na głowie, a wręcz przeciwnie, będę trzymać kciuki, bo taki mam charakter że każdemu życzę jak najlepiej. Taki jest show-biznes, że nie ma pustki - ktoś wpada, ktoś wypada, a pociąg jedzie dalej.

Robert El Gendy zamiast Norbiego w „Kole fortuny”?

Odkąd w mediach pojawiły się doniesienia o rozstaniu Norbiego i Izabelli Krzan z „Kołem fortuny” ruszyła swoista giedła nazwisk osób, które mogłyby ich zastąpić. Serwis Pomponik nieoficjalnie podał, że miejsce Norberta „Norbiego” Dudziuka zajmie inny znany prezenter – Robert El Gendy. Jeśli chodzi zaś o wakat hostessy, wymieniane są trzy kandydatki, które podobno są brane pod uwagę. Chodzi o Blankę Tichoruk – pogodynkę w „Pytaniu na śniadanie”, Milenę Sadowską, czyli Miss Polonia 2018, a także Agnieszkę Dziekan, która również jest związana ze śniadaniówką w Dwójce – zapowiada tam prognozę pogody oraz realizuje reportaże. O wyborze jednej z nich mają zadecydować próby kamerowe.

Anna Popek skomentowała zmiany w "PnŚ". Powiedziała, jak znosi zwolnienie
Anna Popek na początku roku straciła pracę w "Pytaniu na śniadanie". Teraz po raz pierwszy obszernie odniosła się do zmian, jakie zaszły w śniadaniówce. Nie ukrywa, że początkowo zwolnienie bardzo ją zabolało.

 

Oceń ten artykuł 9 20

Ogólna ocena To ich zobaczymy w "Kole fortuny"? Są doniesienia, kto może zastąpić Norbiego i Krzan to: 31% / 100%, uzyskana z: 29 głosów.