"To jedyna możliwość". Dawid Podsiadło zwrócił się do fanów

Dawid Podsiadło zamieścił na Instagramie wpis, w którym zwrócił się do fanów z ważną informacją. "To jedyna możliwość" podkreślił piosenkarz, który w 2024 roku rusza w trasę stadionową.

Dawid Podsiadło rusza w kolejną trasę

Dawid Podsiadło na przestrzeni ostatniej dekady wyrósł na jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. 30-letni wokalista, który karierę zaczynał od udziału w talent show „Mam talent” i „X Factor”, w przyszłym roku ruszy w trasę stadionową. Bilety na pierwsze koncerty rozeszły się w ekspresowym tempie, dlatego końcem sierpnia artysta zdecydował się dodać do swojego tournée kolejne daty.

Dodatkowe dwa koncerty w ramach stadionowej trasy Podsiadło!
Bilety na stadionową trasę Dawida Podsiadło w 2024 roku wyprzedały się w niespełna godzinę, dlatego też nie chcąc zawieść wszystkich tych, którym nie udało się kupić biletów, Podsiadło ogłosił właśnie dodatkowe dwa koncerty. Sprzedaż biletów...

Dawid Podsiadło zwrócił się do fanów

Poprzednia trasa Dawid Podsiadły cieszyła się niemniejszym zainteresowaniem niż ta zapowiedziana na przyszły rok. W ramach Przed i po Tour od marca do czerwca 2023 roku wystąpił w największych polskich miastach. Teraz za pośrednictwem swojego obserwowanego przez przeszło 630 tysięcy osób profilu na Instagramei artysta przekazał w jej sprawie ważną informację.

Była trasa, zapowiadałem, mówiłem: „będzie płyta z tej trasy”. No i słowo się rzekło

– zaczął.

Podsiadło potwierdził, że zapowiadany przez niego album koncertowy rzeczywiście się ukaże. Zgodnie ze wcześniejszymi deklaracjami – zakupić go będą mogli ci, którzy uczestniczyli w koncertach.

Pamiętacie, mówiłem na koncertach: „płyta jest tylko dla tych, którzy byli na trasie – widziałeś koncert, teraz możesz powspominać, ci którzy nie byli, to niestety nie mogą, ale pewnie kiedyś jeszcze będziecie i będziemy wszyscy razem, no ale teraz nie”

– zaznacza piosenkarz.

Preoder będzie trwał do 29 listopada 2023 roku do godziny 23.59. Jak podkreśla, to jedyna szansa, by zdobyć wspomnianą płytę. Nie będzie ona dostępna innymi drogami.

No nie będzie, to jedyna możliwość aby zdobyć tę płytę w wersji fizycznej, innej okazji ani możliwości nie będzie! Kiedyś może wrzucimy kilka piosenek w wersji cyfrowej w ten internet, ale jeśli chodzi o kolekcjonerskie piękne wydanie, to to jest jedyna szansa na nie

– napisał.

Na koniec 30-latek zwrócił się do swoich obserwatorów z prośbą o przekazanie tych wieści tym, którym mogły one umknąć. Szczegóły w poniższym poście.

Oceń ten artykuł 0 0