hity na MAXXa
hity na MAXXa

To już oficjalne! Doda i Bedoes potwierdzają [ZDJĘCIA]

To jednak nie były plotki. Doda i Bedoes niczego już nie ukrywają. Wokalistka i raper potwierdzili sensacyjne wieści, które na pewno ucieszą fanów obojga.

Hity Dody podbijają listy przebojów

Dorota Rabczewska, czyli Doda, działa w branży muzycznej już od przeszło dwóch dekad. Popularność zyskała jako wokalistka zespołu Virgin, od 2007 roku z powodzeniem rozwija zaś karierę solową. Przed rokiem, wraz z wydaniem albumu „Aquaria”, z przytupem powróciła na szczyty list przebojów.

Doskonała passa Dody trwa. Wypuszczane ostatnio przez piosenkarkę single podbijają rozgłośnie radiowe i serca słuchaczy. Po hitach „Don’t Wanna Hide”, „Fake Love”, „Melodia ta”, „Wodospady” i „Zatańczę z aniołami” wokalistka niedawno niespodziewanie nagrała duet ze Smolastym. Towarzyszący ich wspólnemu utworowi „Nim zajdzie słońce” teledysk w niespełna dwa miesiące został odtworzony w serwisie YouTube 33 mln razy.

Doda i Bedoes nagrywają razem

Już 4 października ukaże się reedycja podwójnie platynowej płyty „Aquaria”, z której pochodzą wspomniane wcześniej przeboje Dody. Wiadomo, że na rozszerzonej wersji albumu znajdzie się pięć całkiem nowych utworów. Od pewnego czasu fani spekulowali na temat możliwych duetów. Teraz sporo się rozjaśniło, bo piosenkarka właśnie ogłosiła jeden z nich.

Doda i Bedoes na swoich profilach na Instagramie oficjalnie potwierdzili dalszą współpracę. Bydgoski raper, który kilka lat temu nagrał piosenkę zatytułowaną „Doda :*”, wystąpi w jednym z nowych numerów wokalistki. Jak podała „Wyborcza”, ich wspólny kawałek ma nazywać się „Dom”. Co więcej, Rabczewską będzie można również usłyszeć na płycie tworzonej przez reprezentanta grupy 2115. Warto dodać, że piosenkarka już wcześniej śpiewała z ekipą Bedoesa. Gościnnie pojawiła się w ich utworze „Diamenty”.

fot. Instagram/@dodaqueen

Oceń ten artykuł 16 5

Ogólna ocena To już oficjalne! Doda i Bedoes potwierdzają [ZDJĘCIA] to: 76% / 100%, uzyskana z: 21 głosów.