Tom Cruise jest nękany. Niebezpieczny mężczyzna grozi mu śmiercią. Czym zasłużył sobie aktor?

Tom Cruise właśnie rozpoczął prace nad 8. częścią kultowej serii "Mission: Impossible". Niestety okazuje się, że pewien mężczyzna utrudnia kręcenie filmu. Zarówno Tom, jak i reżyser, otrzymują tajemnicze pogróżki. "The Sun" donosi, iż sytuacja jest na tyle poważna, że na planie postanowiono zatrudnić dodatkową ochronę.

Przerywane prace nad filmem

Tom Cruise jest uważany za jednego z najprzystojniejszych i najbardziej utalentowanych aktorów swojego pokolenia. Na całym świecie zyskuje codziennie nowych adoratorów i adoratorki. Niedawno do kin trafiła najnowsza wersja "Top Guna" z Tomem w roli głównej. Film szybko stał się prawdziwy hitem. Teraz aktor skupia się na pracy nad 8. częścią serii "Mission: Impossible". Realizacja produkcji była od jakiegoś czasu utrudniona. Najpierw plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Teraz na horyzoncie ekipy filmowej pojawiła się kolejna przeszkoda. Osoby realizujące projekt zaczęły obawiać się o własne bezpieczeństwo. Jak podaje "The Sun", osoba z bliskiego otoczenia Toma twierdzi, że zwolniono ostatnio jednego z pracowników. Ten w akcie zemsty zaczął wysyłać wiadomości z pogróżkami do znanego aktora oraz reżysera filmu - Christophera McQuarrie. W związku z tym ekipa filmowa postanowiła zatrudnić zespół wyspecjalizowanych ochroniarzy.

Tom jest do tego przyzwyczajony, ale dla Chrisa to zupełnie nowa rzecz. Nikt nie zamierza jednak ryzykować - donosi źródło "The Sun".

Kim jest niebezpieczny stalker?

Informator "The Sun" utrzymuje, że cała historia zaczęła się od zwolnienia koordynatora zespołu kaskaderów.

Tom i Chris nadal pracują nad filmem w Wielkiej Brytanii, ale konflikt z byłym członkiem załogi eskaluje. Zrobiło się naprawdę nieprzyjemnie, dlatego zatrudnili profesjonalnych ochroniarzy, którzy na co dzień mają do czynienia z takimi zagrożeniami. W tym przypadku sztuka do pewnego stopnia naśladuje życie - film opowiada o ochronie przed czyhającym zagrożeniem i podobnie wygląda to poza planem - czytamy w "The Sun".

Co ciekawe, natrętny pracownik miał pozwać aktora, reżysera oraz całą wytwórnię Paramount Pictures za złamanie warunków umowy. Poza tym twierdził, że filmy Cruise'a są finansowane przez rosyjskich oligarchów, a przeciwko wytwórni toczy się śledztwo FBI.

Choć sprawa ta budzi uzasadniony niepokój, osoby zaangażowane w produkcje są dobrej myśli. Dla bezpieczeństwa zwiększono liczbę ochroniarzy - powiedział znajomy Toma.

Mission: Impossible 8 - kiedy w kinach?

Ósma część hitowej serii ma być przy okazji początkiem jej wielkiego finału. Jej  pełny tytuł to "Mission: Impossible Dead Reckoning Part One". Premiera światowa ma odbyć się już 14 lipca 2023 roku. Część druga, która ma być zwieńczeniem całego cyklu pojawi się dopiero w czerwcu 2024 roku. Poniżej możecie już zobaczyć zwiastun nadchodzącej części. Czekacie?

Tak wyglądał młody Tom Cruise. Kto by pomyślał, że ma już 60 lat! [ZDJĘCIA]
Tom Cruise znowu jest na ustach całego świata. Nie tylko za sprawą kinowego hitu "Top Gun: Maverick", ale również z powodu swoich okrągłych urodzin. Zobacz, jak aktor zmienił się podczas tych...

"Top Gun: Maverick" podbija świat. Ile już zarobił film?
Kontynuacja wielkiego hitu sprzed lat okazała się globalnym fenomenem. "Top Gun: Maverick" już bije rekordy popularności. Ile zarobił film?

Oceń ten artykuł 0 0