hity na MAXXa
hity na MAXXa

Tom Cruise ma kontrowersyjny plan dotyczący swojej córki Suri

Hollywoodzki gwiazdor, znany ze swojego zaangażowania w kościół scjentologiczny, podobno planuje "zwabić" swoją długo niewidzianą córkę do tej kontrowersyjnej organizacji.

Katie Holmes, Tom Cruise i Suri w 2009 roku, fot. PAP/LFI
Katie Holmes, Tom Cruise i Suri w 2009 roku, fot. PAP/LFI

Takimi obawami podzieliła się Leah Remini. Aktorka i była członkini kontrowersyjnego ruchu religijnego, wyraziła swoje obawy, sugerując, że Cruise może mieć taki plan.

Suri Cruise, córka Toma Cruise'a i Katie Holmes, przez ostatnie 10 lat dorastała bez obecności ojca. Rozwód jej rodziców w 2012 roku był szeroko komentowany, zwłaszcza z uwagi na decyzje dotyczące opieki nad wówczas sześcioletnią dziewczynką. Tom Cruise, będąc jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy kościoła scjentologicznego, podjął decyzję o zerwaniu kontaktów z córką, co jak przypuszczają niektórzy, było podyktowane zasadami sekty.

Nowy rozdział w życiu Suri?

Suri Cruise, która niedawno ukończyła 18 lat i tym samym wkroczyła w dorosłość, prowadzi swoje życie z dala od ojca. Na uroczystości rozdania dyplomów szkolnych zauważono, że zmieniła nazwisko na Suri Noelle, co może świadczyć o chęci odcięcia się od przeszłości. Mimo to, jak donosi Daily Mail, Tom Cruise może mieć plany na przyszłość, które zakładają ponowne nawiązanie relacji z córką. Według źródeł Tom Cruise, którego związek z kościołem scjentologicznym trwa już niemal 40 lat, ma nadzieję, że to wiara połączy go z córką.

Oceń ten artykuł 0 1