hity na MAXXa
hity na MAXXa

Tom Ellis w nowej produkcji Netflixa. To on wykreował główną postać w serialu "Lucyfer"

Tom Ellis wykreował kultową już postać Lucyfera w serialu o tym samym tytule. Teraz aktor zagra w nowym filmie Netflixa. O czym opowie "Czwartkowy klub zbrodni"?

Featureflash Photo Agency/Shutterstock
Featureflash Photo Agency/Shutterstock

"Czwartkowy klub zbrodni": film zadebiutuje na Netflixie

Kolejna osoba dołączyła do obsady filmu "Czwartkowego klubu zbrodni". W nowej produkcji Netflixa, która będzie adaptacją powieści Richarda Osmana o tym samym tytule, zobaczymy całą plejadę gwiazd. Do tej pory ogłoszono, że wystąpią: Helen Mirren, Pierce Brosnan, Ben Kingsley, Celia Imrie, David Tennant, Jonathan Pryce oraz Richard E. Grant.

Tom Ellis w obsadzie!

Teraz do obsady filmu dołączył Tom Ellis! Aktor największą popularność zyskał dzięki roli tytułowej roli w serialu "Lucyfer", który był emitowany w latach 2016-2021. Na swoim koncie ma także udział m.in. w: "Doktor Who", "Pasja", "Miranda" czy "Przygody Merlina".

Nie wiadomo jeszcze, jaką rolę zagra Tom Ellis w "Czwartkowym klubie zbrodni". Pozostaje nam poczekać na oficjalne informacje. O czym będzie opowiadać film? To historia o grupie ekscentrycznych przyjaciół, którzy dla zabicia czasu rozwiązują zapomniane kryminalne zagadki. Kiedy w okolicy niespodziewanie dochodzi do zagadkowego morderstwa, w Czwartkowym klubie zbrodni panuje niemałe poruszenie. Czy uda im się znaleźć odpowiedź na nurtujące pytanie: kto zabił?

Dokładna data premiery "Czwartkowego klubu zbrodni" nie jest jeszcze znana. Film pojawi się na platformie streamingowej NetflixJesteście ciekawi?

Oceń ten artykuł 0 0