Tom Hanks dostał nietypowe życzenia urodzinowe od syna. Rodzinne poczucie humoru?

Nie od dziś wiadomo, że Tom Hanks charakteryzuje się genialnym poczuciem humoru i ogromnym dystansem do siebie i otaczającej go rzeczywistości. Ostatnio aktor obchodził swoje 63. urodziny. Z tej okazji jego syn, Colin, postanowił opublikować wyjątkowe życzenia dla taty. Trzeba przyznać, że cała rodzina zna się na żartach!

Urodzinowy żart Colina Hanksa

Tom Hanks to aktor, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Miliony widzów na całym świecie kochają go za wiele kultowych ról w kasowych produkcjach: "Zielona mila", "Forrest Gump", "Szeregowiec Ryan", "Cast Away - poza światem", "Kod da Vinci", "Masz wiadomość", "Kapitan Phillips", "Atlas chmur", "Apollo 13" - to tylko niektóre filmy, w których mogliśmy podziwiać jego aktorskie umiejętności. Hanks znany jest również ze swojego pogodnego sposobu życia i umiłowania do żartów. Sądząc po ostatnich życzeniach, jakie dostał od syna Colinsa - to u nich rodzinnne!

9 lipca 2019 roku Tom Hanks świętował swoje 63. urodziny. W związku z rodzinnym świętem na instagramowym profilu syna aktora pojawiła się wyjątkowa publikacja, która zachwyciła Internautów. Colin postanowił odrobinę zażartować z taty… Co wymyślił? 

Zdjęcie Toma Hanksa z młodości...

Chcę życzyć swojemu tacie szczęśliwych 63. urodzin. To dobry facet, z ogromnym poczuciem humoru. Kocham cię tatku – napisał pod zdjęciem. Jednak to nie życzenia, a oczywiście fotografia do nich dołączona rozbawiła zarówno fanów, jak i samego adresata! Do urodzinowej notki Colin dodał zdjęcie… młodego Michaela Keatona! 

Warto dodać, że to nie pierwszy tego typu dowcip Colina. Kilka lat temu z okazji Dnia Ojca, syn Toma Hanksa również opublikował "zdjęcie taty z młodości", dołączając do niego stosowny kadr. 

Oceń ten artykuł 0 0