Tomasz Kot zaczarował sanah i jej fanów? "Było magicznie" [FOTO]

sanah przygotowała dla fanów, którzy wzięli udział w jej "Uczcie nad Ucztami", kilka niespodzianek. Jedną z nich był... Ambroży Kleks! Tomasz Kot, który wcielił się w postać charyzmatycznego profesora, zaśpiewał razem z 25-latką piosenkę "Jestem Twoją bajką".

sanah wspomina Ucztę nad Ucztami na PGE Narodowym

sanah spełnia swoje i cudze marzenia. 26-latka jest pierwszą polską artystką, która wyprzedała koncert na PGE Narodowym, a był to tylko jeden z przystanków jej stadionowej trasy. "Uczta nad Ucztami" zakończona, więc przyszedł czas na podsumowania. Wokalistka przygotowała dla swoich fanów niesamowite muzyczne wydarzenia, które zostaną zapamiętane na długo. Razem z nią na scenie stadionów w Chorzowie, Poznaniu i Warszawie zaśpiewali: Muniek Staszczyk, Grzegorz Turnau, Felicjan Andrzejczak, Piotr Kupicha, Dawid Podsiadło, Vito Bambino i Tomasz Kot. Po ostatnim dniu i koncercie w stolicy, sanah podsumowała:

Dziękuję Wam za tę stadionową trasę. Nie zapomnę nigdy! 180 tys. ludzi to jest liczba dla mnie z kosmosu. WASZA ZASŁUGA. Dzięki Wam mam odwagę robić więcej i więcej. Dziękuję wszystkim Artystom, którzy zgodzili się wystąpić ze mną i całej mojej ekipie najlepszej na świecie Najlepszy dzień w moim życiu.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez sanah (@sanahmusic)

Tomasz Kot zaśpiewał z sanah na koncercie

W sieci  nie cichną echa koncertów sanah. Fani dzielą się nagraniami, zdjęciami i wrażeniami ze spotkania z artystką. Większość z nich wyraża zachwyt nad tym, co wokalistka dla nich przygotowała. Doceniają nie tylko to, że usłyszeli swoje ulubione przeboje w wyjątkowych aranżacjach, dziękują też za niespodzianki! A jedną z nich był... Tomasz Kot! Aktor pojawił się na scenie i zaśpiewał "Jestem Twoją bajką".

Cover utworu Zdzisławy Sośnickiej promuje nową ekranizację "Akademii Pana Kleksa", w której 46-latek wcielił się w postać charyzmatycznego profesora.

Tomasz Kot zrobił wyjątkową robotę! Było magicznie. To był jeden z lepszym momentów tego wspaniałego koncertu. Dziękuję sanah i wszystkim organizatorom. Bawiliśmy się wybornie

- komentuje jeden z fanów.

Również Tomasz Kot nie pozostawił koncertu 26-latki bez komentarza. Na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z PGE Narodowego, które połączył z kadrem z filmu. Do publikacji dodał kilka szczerych słów:

Witajcie w naszej bajce!
60 000 widzów! To była wyjątkowa noc i wspomnienie tej gigantycznej adrenaliny, wrażeń oraz wszystkich emocji jakie mi towarzyszyły będą ze mną i we mnie na długo! Chciałem podziękować wszystkim artystom, których tam spotkałem, całej ekipie technicznej. @sanahmusic ! Jesteś wielka!
W imieniu Ambrożego cudownej niedzieli życzę!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Tomasz Kot (@tomasz_kot.official)

sanah i Tomasz Kot zaśpiewali "Jestem Twoją bajką". Nowa wersja piosenki z "Akademii Pana Kleksa" zaskakuje [WIDEO]
"Akademia Pana Kleksa" powraca w nowej odsłonie! Premiera już za kilka miesięcy, a tymczasem w sieci pojawiła się nowa wersja "Pożegnania z bajką", którą 40 lat temu śpiewała Zdzisława Sośnicka. Posłuchajcie i zobaczcie teledysk...

Oceń ten artykuł 0 0