Tomaszewska z synem zwróciła się do fanów. "Mamy do was ogromną prośbę"

Małgorzata Tomaszewska zwróciła się do swoich fanów na Instagramie. Razem z synem poprosiła ich o udzielenie odpowiedzi na ważne dla nich pytanie. O co konkretnie chodzi?

fot. AKPA/Piętka Mieszko
fot. AKPA/Piętka Mieszko

Małgorzata Tomaszewska urodziła córeczkę

Małgorzata Tomaszewska jest mamą kilkuletniego chłopca. 20 lutego rodzina powiększyła się. Na świat przyszła córeczka prezenterki. Dziewczynka otrzymała imię Laura. Wieści o jej narodzinach przekazał dziadek. Kilka dni później głos zabrała również szczęśliwa Małgosia, która opublikowała pierwsze zdjęcie z noworodkiem.

To nasze pierwsze chwile razem. Mam na imię Laura i jestem już z Wami. Moi rodzice i braciszek kochają mnie tak mocno, że szybciutko będę podbijała ten świat – napisała wzruszona.

Małgorzata Tomaszewska – dzieci

Małgosia Tomaszewska z oczywistych powodów po porodzie zdecydowanie mniej udziela się w mediach społecznościowych. Od czasu do czasu pokazuje jednak ujęcia, na których widoczni są Laura i EnzoChłopiec chętnie pomaga w opiece nad siostrzyczką.

Dziś jednak jego mama zwróciła się z prośbą do swoich obserwatorów. Razem z synem poprosili o udział w ważnej dla nich ankiecie. Jak wyjaśnili, Enzo od narodzin Laury nie chodzi do przedszkola z obawy przed chorobami, jakie mógłby przynieść do domu, w którym jest noworodek.

Dzień dobry kochani. Mamy do was ogromną prośbę, żebyście wzięli udział w ankiecie. Od 20 lutego, czyli od dnia porodu, Enzuś jest z nami w domu i uczymy się w domu – przekazała.

Tak i mama jest nauczycielką. Uczymy się angielskiego, polskiego i matematyki – uzupełnił chłopiec.

Już powoli myślimy o tym, żeby wrócić do przedszkola, ale nadal zastanawiamy się, czy wirusy panują, czy już nie. I się boimy tych wirusów. Pani pediatra powiedziała, że już raczej dzieciaki przychodzą z przeziębieniami, a nie z wirusami, ale chcieliśmy się też spytać was: czy wasze dzieci, czy w przedszkolach, do których uczęszczają wasze dzieci panują wirusy, czy już nie – poprosiła Małgosia Tomaszewska.

Fot. Instagram/@malgorzata_tomaszewska

Małgosia Tomaszewska urodziła córeczkę. Olek Sikora zabrał głos: "Jestem z nich dumny!"
Córeczka Małgorzaty Tomaszewskiej jest już na świecie. Jej narodziny skomentował były ekranowy partner i przyjaciel 35-latki - Aleksander Sikora. "Od rana trzymałem za Gosię kciuki" - podkreślił.

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena Tomaszewska z synem zwróciła się do fanów. "Mamy do was ogromną prośbę" to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.