Tony Sirico nie żyje. Aktor z serialu HBO zmarł w wieku 79 lat

W wieku 79 lat zmarł Tony Sirico. Aktor, który był znany z roli w serialu HBO pt. "Rodzina Soprano", odszedł 8 lipca 2022 roku. Smutne informacje przekazał jego brat.

Nie żyje Tony Sirico. Aktor miał 79 lat

Nie żyje Tony Sirico. Aktor znany z roli gangstera, Pauliego Walnutsa, w serialu HBO pt. "Rodzina Soprano" zmarł 8 lipca 2022 roku. Artysta często pojawiał się także w filmach Woody'ego Allena. Miał 79 lat. Smutne informacje przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych jego brat. Przyczyna śmierci Tony'ego Sirico nie została podana do publicznej wiadomości.

Z wielkim smutkiem, ale i z niesamowitą dumą, miłością i całym mnóstwem miłych wspomnień, rodzina Gennaro Anthony'ego "Tony'ego" Sirico pragnie poinformować o jego śmierci, która nastąpiła rano 8 lipca 2022 roku. Tony pozostawił dwoje ukochanych dzieci: Joanne Sirico Bello i Richarda Sirico, wnuków, rodzeństwo, siostrzenice, bratanków i wielu innych krewnych

– napisał na Facebooku Robert Sirico.

Tony Sirico – kariera

Tony Sirico urodził się 29 lipca 1942 roku na Brooklynie w Nowym Jorku. Przed rozpoczęciem kariery aktorskiej popełnił kilka przestępstw, za które trafił do więzienia. Po wyjściu z zakładu karnego zajął się aktorstwem i często wcielał się w ekranowych gangsterów. Zagrał w kilku filmach, takich jak: "Gangsters", "Miłość i pieniądze", "Jej wysokość Afrodyta" czy "Chłopcy z ferajny".

Największą rozpoznawalność przyniosła mu jednak rola przestępcy, Pauliego Walnutsa, w serialu HBO pt. "Rodzina Soprano". Sirico często występował też w filmach Woody'ego Allena. Aktor został dwukrotnie wyróżniony Nagrodą Gildii Aktorów Ekranowych. Tony Sirico zmarł 8 lipca 2022 roku. Przyczyny jego śmierci nie zostały ujawnione przez bliskich.

Zmarł James Caan. Sonny Corleone z "Ojca Chrzestnego" miał 82 lata
Smutną informację na Twitterze otrzymaliśmy 7 lipca. Zmarł James Caan. Był niesamowitym aktorem, znany głównie jako Sonny z "Ojca Chrzestnego". Miał 82 lata.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze