"Top Model 11". Kiedy premiera w TV? Znamy pierwszego kandydata!

"Top Model" wkrótce wróci na antenę. We wrześniu TVN pokaże pierwszy odcinek jedenastej edycji popularnego show. Znamy pierwszego kandydata, który weźmie udział w programie!

"Top Model". Dziesiątą edycję wygrała Dominika Wysocka

"Top Model" to jedna z najpopularniejszych propozycji stacji TVN. W show uczestniczą kandydaci do tytułu najlepszej modelki lub najlepszego modela. Dzięki udziałowi w tym programie rozpoczęły się kariery wielu polskich gwiazd show-biznesu, m.in. Karoliny Pisarek, Klaudii El Dursi czy Karoliny Gilon. W zeszłym roku TVN pokazał dziesiątą, jubileuszową edycję "Top Model". Zwyciężczynią została Dominika Wysocka, która w finale pokonała Nicole Akonchong i Julię Sobczyńską.

"Top Model". Dominika Wysocka WYGRAŁA dziesiątą edycję! Kim jest zwyciężczyni programu?
Za nami emocjonująca i jubileuszowa edycja "Top Model". W programie zobaczyliśmy mnóstwo osób, które miały szanse na tytuł najlepszej modelki lub najlepszego modela. Zwyciężczynią 10. edycji programu okazała się... Dominika Wysocka! Kim...

"Top Model 11". Kiedy jedenasta edycja? Data premiery

"Top Model" wróci na antenę TVN już za kilkanaście dni! Pierwszy odcinek jedenastej odsłony show widzowie zobaczą 7 września 2022 roku. Program będzie można oglądać w środę o 21:35. W jury ponownie zobaczymy skład znany z poprzednich edycji: Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego. Uczestników za kulisami niezmiennie wesprze Michał Piróg. Jedenasty sezon "Top Model" będzie składać się z czternastu odcinków.

"Top Model 11". Znamy pierwszego kandydata!

Pod koniec maja internauci wybrali pierwszego kandydata do udziału w "Top Model 11". Laureatem srebrnego biletu został 19-letni Fabian Sokołowski. To wyróżnienie zapewniło mu wejście do programu z pominięciem etapu castingu. Nie oznacza to jednak, że 19-latek dostanie się do Domu Modelek i Modeli. Tak stało się w poprzedniej odsłonie show, gdy zdobywczyni srebrnego biletu, Anna Szczepańska, odpadła na etapie bootcapmu. Kim jest tegoroczny laureat wyróżnienia przyznawanego przez użytkowników sieci? Możecie to sprawdzić tutaj:

"Top Model". Poznaliśmy pierwszego uczestnika kolejnej edycji. To on zdobył srebrny bilet!
Internauci wybrali w głosowaniu zdobywcę srebrnego biletu jedenastej odsłony "Top Model". Do programu, z pominięciem castingu, wejdzie 19-letni Fabian Sokołowski. Kim jest?

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze