"Top Model" nie będzie już pokazywany w środy. Kiedy oglądać nowy sezon show?

TVN wkrótce rozpocznie emisję dwunastej edycji "Top Model". Nowe odcinki show nie będą już pokazywane w środy. Stacja podjęła bowiem decyzję o zmianie dnia i godziny emisji programu.

Nowy sezon "Top Model"

Za kilka dni stacja TVN rozpocznie emisję kolejnego, dwunastego już sezonu "Top Model". Jurorzy ponownie będą poszukiwać najlepszej polskiej modelki lub najlepszego polskiego modela. Do rywalizacji o ten tytuł stanie kilkanaścioro uczestników, którzy zostali wyłonieni w castingach.

Kandydatów i kandydatki ponownie będą oceniać: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka. Opiekunem przyszłych modelek i modeli niezmiennie będzie Michał Piróg.

Droga na szczyt zawsze prowadzi pod górę

– zapowiada nową edycję nadawca.

"Top Model" ze zmianami w emisji

Dotychczas kolejne odcinki show można było oglądać w środowe wieczory. Teraz ma się to jednak zmienić, bo TVN wprowadził zmiany w jesiennej ramówce. "Top Model" zajął miejsce programu "Mam talent!", który wróci na antenę dopiero w przyszłym roku. Dlatego show będzie można teraz oglądać w soboty o 20:00, począwszy od 2 września. Nowe epizody formatu będą też dostępne dla subskrybentów serwisu Player.

Nowy uczestnik to nowe wyzwanie i nowa emocja dla nas - jurorów. Też wydaje mi się, że ten program zmienia się, tak jak się zmienia trochę świat mody. Zmieniamy zadania, pojawiają się nowi goście, więc w tym sensie oczywiście bardzo dużo zmian, ale wciąż wybieramy najlepszego modela czy modelkę programu "Top Model"

– mówiła kilka tygodni temu Kasia Sokołowska, w rozmowie z Hubertem Wiączkowskim z RMF FM.

W dwunastym sezonie "Top Model" nie zabraknie zmian. Przede wszystkim podwoiła się kwota głównej nagrody, która wynosi teraz 200 tysięcy złotych. Przypomnijmy, że poprzedni sezon programu wygrała Klaudia Nieścior, 22-latka z Tarnobrzegu.

Oceń ten artykuł 0 0