Totalnie odmieniona Maffashion pozuje bez stanika. Pokazała wyjątkowo odważne kadry! "Dałaś do pieca" [ZDJĘCIA]

Maffashion wie, jak zaskoczyć! Julia Kuczyńska pokusiła się właśnie o aktualizację swojego Instagrama, publikując zdjęcia topless. Kadry z odważnej sesji zdjęciowej, podczas której „Maff” pozowała bez stanika, to jednak dopiero... początek niespodzianek!

Maffashion bez stanika na Instagramie

Julia Kuczyńska, znana bardziej jako Maffashion, to popularna blogerka modowa, która jest mocno aktywna w „wirtualnym świecie”. Ukochana Sebastiana Fabijańskiego, a także mama małego Bastiana już od dłuższego czasu zajmuje jedno z głównych miejsc w rankingu znanych influencerów, a jej poczynania śledzi pokaźne grono fanów – to już ponad 1,4 mln obserwujących! Kontakt z użytkownikami sieci daje „Maff” ogrom satysfakcji, a ona sama dba o to, by na jej internetowych kontach nie wiało nudą! Ostatnio Kuczyńska pochwaliła się efektem jednej z sesji zdjęciowych, podczas której pokazała swoje inne, nieco bardziej drapieżne oblicze. Mocny makijaż, „nowa” fryzura, hipnotyzujący wzrok i… niekompletny strój! Właśnie w takim wydaniu Julia stanęła prosto przed obiektywem, a teraz podzieliła się ze światem wspomnianymi kadrami.

„Bosko się prezentujesz”

Trzeba przyznać, że Maffashion w takiej odsłonie nie pokazała się internautom już dawno! Nie dziwi więc istna lawina komentarzy, która pojawiła się pod nowym postem influencerki:

Cudna,

Świetna jest ta sesja,

Królowa śniegu,

Super w takich włosach!

Dałaś do pieca!!!! Bosko się prezentujesz!!

Maffashion należy do grona gwiazd, które lubią modowe eksperymenty, a każda jej stylizacja jest dogłębnie analizowana przez fanów śledzących poczynania modelki w Internecie. W jakim wydaniu „Maff” zaskoczy swoich odbiorców następnym razem? Tego na razie nie wiadomo, ale jedno jest pewne: na jej Instagramie będzie się działo!

Maffashion pokazała kadry prosto z sypialni! Klimatyczne zdjęcia oczarowały internautów: "Pięknie wyglądasz"
Julia Kuczyńska pokazała zdjęcia prosto z... sypialni! Instagram Maffashion zasiliły nowe kadry, na których ukochana Sebastiana Fabijańskiego pokazała się w zupełnie innym niż dotąd wydaniu....

Oceń ten artykuł 2 5

Ogólna ocena Totalnie odmieniona Maffashion pozuje bez stanika. Pokazała wyjątkowo odważne kadry! "Dałaś do pieca" [ZDJĘCIA] to: 28% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.
Komentarze