Tragedia Celine Dion! Chora gwiazda odwołuje koncerty. "Zdrowiej szybko Królowo"

Celine Dione niebawem miała dokończyć swoją trasę koncertową. Piosenkarka ma poważne problemy ze zdrowiem. Musiała odwołać występy. Co się dzieje z gwiazdą?

Nie wróci

Celine Dion musiała odwołać koncerty. Niestety, piosenkarka nie pojawi się w Las VegasZgodnie z informacjami podanymi na jej profilu, gwiazda boryka się z problemami zdrowotnymi. Celine Dion powinna rozpocząć występy w Las Vegas 5 listopada. Wtedy też miała mieć miejsce premiera nowego programu gwiazdy. Diva występowałaby w Resort World Theatre.

Co się dzieje z Celine?

Jak czytamy w komunikacie, gwiazda cierpi z powodu dokuczliwych skurczy mięśniowych. Są aż tak bardzo dotkliwe, że Celine nie może nawet pomarzyć o próbach, a co dopiero o prawdziwych występach. Wiadomo również, że wokalistka jest ciągle badana, a specjaliści szukają odpowiedniej metody leczenia. Nie znamy dokładnej przyczyny złego stanu zdrowia gwiazdy. Celine napisała na swoim Instagramie:

Jestem załamana. Razem z moim zespołem pracowaliśmy nad nowym programem przez ostatnie osiem miesięcy i niemożność otwarcia go w listopadzie wprawia mnie w ogromny smutek, którego nie da się opisać […]

[…] szczególnie przepraszam za rozczarowanie wszystkich fanów, którzy planują przyjazd do Las Vegas. Teraz muszę się skupić na poprawie…Chcę przejść przez to jak najszybciej.

Utrata wagi jako źródło problemów?

Celine Dion znacznie schudła po śmierci męża, wiele osób właśnie z tym wiąże jej problemy zdrowotne. Gwiazda kiedyś komentowała sprawę w „The Guardian” (rok 2007).

Ludzi wkurza, że jestem chuda bez żadnego wysiłku. Byłam taka zawsze przez całe życie. Nikt z mojej rodziny nie miał problemów z nadwagą.

Fani martwią się Celine:

Jak szkoda. Zdrowiej szybko Królowa. Trzymaj się

Mam nadzieję, że szybko poczujesz się lepiej, przesyłam wiele miłości

Co dalej z występami?

Koncerty w Las Vegas zostały przełożone z 5 na 20 listopada oraz 19 stycznia na 5 grudnia 2022 roku. Niebawem, bo już od 9 marca Celine będzie kontynuowała trasę koncertową "Celine Dion Courage World Tour". Pierwotnie występy w Europie miały odbyć się już wiosną 2020 roku. Kanadyjka pojawi się również w Polsce. Koncerty odbędą się 18 czerwca 2022 roku w Łodzi (Atlas Arena) i 19 czerwca 2022 roku w Krakowie (Tauron Arena).

Oceń ten artykuł 0 0