hity na MAXXa
hity na MAXXa

Travis Kelce też odnosi sukcesy. Kim jest chłopak Taylor Swift?

Taylor Swift jakiś czas temu zaskoczyła fanów informacją o nowym chłopaku. W kwietniu piosenkarka rozstała się po 6 latach z aktorem Joe Alwynem. Kim jest jej aktualny wybranek?

Taylor Swift już od jakiegoś czasu spotyka się z Travisem Kelcem

Taylor Swift jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na scenie muzycznej znów jest zakochana. W kwietniu nieoczekiwanie świat obiegła informacja, że artystka zakończyła 6-letni związek z aktorem Joe Alwynem. Tym razem wybrankiem jej serca został sportowiec - Travis Kelce.

Kim jest Travis Kelce?

Travis Kelce, znany z drużyny Kansas City Chiefs, to jedna z największych gwiazd futbolu amerykańskiego. Jego kariera zawodowa rozpoczęła się w 2013 roku, a od tego czasu zdobył wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Kelce jest nie tylko utalentowanym sportowcem, ale również osobowością telewizyjną - wystąpił w reality show "Catching Kelce", gdzie szukał swojej drugiej połówki.

 

Reakcje fanów na nowy związek Taylor

Fanów Taylor Swift, nazywanych "Swifties", zaskoczyła wiadomość o nowym związku piosenkarki. Wielu z nich wyraziło swoje zdziwienie na mediach społecznościowych, ale większość wydaje się być zadowolona z nowego partnera swojej idolki. W końcu Taylor Swift jest znana z pisania piosenek o swoich związkach, więc być może wkrótce usłyszymy nowy hit inspirowany Travisem Kelcem.

 

Oceń ten artykuł 0 0