Trudno poznać Viki Gabor! Postawiła na gorset w wyjątkowej stylizacji. "Kleopatra", "Anioł" [FOTO]

Młoda wokalistka promuje swoją nową piosenkę "Could Be Mad". Z tej okazji zamieściła w sieci intrygujące kadry w niecodziennej stylizacji. Viki Gabor zdecydowała się założyć zjawiskowy strój. Jak Wam się podoba w tak odważnym wydaniu?

Trudno poznać Viki Gabor

Takiej jej z pewnością nie znacie! Viki Gabor przeszła niebywałą metamorfozę. Swój najnowszy utwór „Could Be Mad” promuje zaskakującymi zdjęciami. Artystka pozuje w czarnej, wielowarstwowej sukni. W talii ma założony złocisty gorset, który idealnie pasuje do biżuterii na szyki, głowie i dłoniach. Wokalistka stanęła przed obiektywem w długich – za łokcie – rękawiczkach. Sesję zdjęciową wykonała na pustynnym terenie, gdzie otaczają ją piaszczyste wydmy. Stylizacja Viki przywodzi na myśl arabskie klimaty.

Fani oniemieli na jej widok

Pod postem młodej piosenkarki zaroiło się od pochlebnych komentarzy. Wielu internautów przyznaje, że z niecierpliwością czekało na nowe, muzyczne przedsięwzięcie Viki Gabor. Teraz jej fani, dodatkowo, cieszą oczy zachwycającymi ujęciami w pustynnym anturażu. Zachwytom i „płomiennym” reakcjom nie ma końca:

Anioł!

Kleopatra.

Ale jesteś piękna!

Już nie mogę się doczekać!

Wymiatasz.

Niezwykła!

To będzie moja ulubiona piosenka, już to wiem!

Nie ma drugiej takiej jak Ty!

Królowa.

Idolka młodego pokolenia

W 2019 roku została finalistką drugiej edycji „The Voice Kids” i zwyciężyła w finale 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W 2020 roku wydała debiutancki album studyjny pt. „Getaway (Into My Imagination)”. 14-latka jest jedną z najbardziej rozchwytywanych artystek młodego pokolenia. Jej profil w mediach społecznościowych śledzi ponad 730 tys. internautów. Viki Gabor urodziła się w Hamburgu, lecz obecnie mieszka w Polsce, gdzie uczęszcza do szkoły i rozwija swoją karierę muzyczną.     

Czytaj też:

"TTBZ". 14-letnia Viki Gabor szokuje. "Strach pomyśleć, co z ciebie wyrośnie" [WIDEO]
Niewiarygodny występ Viki Gabor w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". 14-latka z Polski wcieliła się w 34-letnią barbadoską gwiazdę - Rihannę. Przedpremierowo mamy fragment!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze