"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Paulina Sykut-Jeżyna głosem porwała publiczność. A wyglądem? Widzowie mają spore uwagi do jej charakteryzacji!

Widzieliście pierwszy odcinek nowego sezonu programu: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? To właśnie tam Paulina Sykut-Jeżyna - jako Natalia Nykiel - wokalnie zdobyła uznanie publiczności. Spora część odbiorców zwróciła także uwagę na jej charakteryzację, która - według nich - nie do końca się sprawdziła...

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, odcinek 1. Paulina Sykut-Jeżyna jako Natalia Nykiel

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” znów w TV! 15. sezon właśnie trafił na telewizyjne ekrany, a w piątkowy wieczór widzowie zobaczyli pierwsze metamorfozy uczestników najnowszej edycji. Spore zmiany zaszły wśród składu jurorskiego: do Katarzyny Skrzyneckiej i Małgorzaty Walewskiej dołączyli: Gromee oraz Michał Wiśniewski. Z kolei na scenie jako bohaterowie pojawili się m.in.: Barbara Kurdej-Szatan, Adam Zdrójkowski i Robert Janowski, który wygrał pierwszy odcinek. Artysta wygraną przekazał Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko".

Sporo emocji wśród widzów oglądających „TTBZ” wzbudził m.in. występ Pauliny Sykut-Jeżyny, która wcieliła się w Natalię Nykiel. Zarówno jej wykonanie utworu pt.: „Bądź dużym chłopcem” (które trafiło już na YouTube), jak i instagramowy post dziennikarki zyskały mnóstwo komentarzy. Podczas gdy jedni gratulowali jej występu, inni większą uwagę zwrócili na sam wygląd.

Internauci komentują występ Pauliny Sykut-Jeżyny

Zdaniem niektórych użytkowników sieci współprowadząca „Taniec z Gwiazdami” nie do końca przypominała wspomnianą wokalistkę, czemu „winna” była charakteryzacja:

Głosowo w miarę dobrze, ale wygląda jak po nieudanej operacji plastycznej,

Charakteryzacja może nie do końca trafiona, ale za to wykonanie fantastyczne. Gratuluję i trzymam kciuki za kolejne występy,

Głos na prawdę bajka! Ale za tą charakteryzację to powinna się Pani obrazić... Mam nadzieję, że w następnych odcinkach charakteryzacja będzie lepsza...

Sama dziennikarka odpowiedziała na ostatnią z cytowanych wypowiedzi, pisząc:

Tak, będzie lepsza, ale czasem jest im trudniej.

Drugi odcinek programu: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” widzowie będą mogli zobaczyć w piątek 17 września o godz. 20:05 w telewizji Polsat.

Barbara Kurdej-Szatan w nowej odsłonie. Udało wam się ją rozpoznać?
Barbara Kurdej-Szatan w nowej odsłonie! Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała nietypowe zdjęcie... Jej twarz wygląda zupełnie inaczej! Co to takiego?

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Paulina Sykut-Jeżyna głosem porwała publiczność. A wyglądem? Widzowie mają spore uwagi do jej charakteryzacji! to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze