"Twoja twarz brzmi znajomo 16". Ogłoszono nazwisko nowego jurora. To wielki gwiazdor. "Świetny wybór"

Polsat przedstawił nowego jurora "Twoja twarz brzmi znajomo". Gromee'ego w fotelu jurorskim zastąpi jeden z najbardziej cenionych polskich wokalistów. Widzowie nie kryją zaskoczenia, ale są zachwyceni tym wyborem. "Kto by się spodziewał" - piszą.

„Twoja twarz brzmi znajomo 16”. Kiedy nowe odcinki show?

Fani programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, który od wielu sezonów jest jednym z największych hitów Polsatu, z niecierpliwością wyczekują premiery nowych odcinków. Szesnasta edycja muzycznego show zapowiada się naprawdę intrygująco. W ekipie nie brakuje gorących nazwisk. Uczestnikami będą bowiem:

  • Viki Gabor,
  • Anna Rusowicz,
  • Anna Jurksztowicz,
  • Patryk Cebulski,
  • Danzel,
  • Andrzej Kozłowski,
  • Maciej Radel.

Premiera nowego sezonu „Twoja twarz brzmi znajomo” planowana jest na wiosnę 2022 roku. Póki co jednak nie wszystko idzie zgodnie z pierwotnymi założeniami produkcji, która ze względu na kolejną falę pandemii była zmuszona odwołać pierwsze zdjęcia. Nie wiadomo, kiedy ekipa będzie mogła wrócić na plan.

"Twoja twarz brzmi znajomo". Odwołano nagrania do nowej edycji. Czarne chmury zawisły nad programem
Te wieści z pewnością nie ucieszą fanów programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Producenci podjęli decyzję o wstrzymaniu przygotowań do nowej edycji. Nagrania zostały odwołane. Pojawił się...

„Twoja twarz brzmi znajomo” z odświeżonym składem jurorskim

Już od kilku tygodni spekulowało się na temat planowanych rzekomo zmian w jury „Twoja twarz brzmi znajomo”. W ubiegłym tygodniu Polsat przekazał, że z programem żegna się Gromee. Muzyk zrezygnował z dalszego jurorowania w muzycznym show ze względu na sytuację życiową. Teraz stacja potwierdziła, kto zajmie jego miejsce.

"TTBZ". Jeden z jurorów żegna się z programem. "To była piękna przygoda"
W szesnastej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" nie zobaczymy wszystkich jurorów, którzy oceniali występy uczestników w poprzednim sezonie. Właśnie poinformowano o odejściu jednego z nich. Muzyk chce...

„Twoja twarz brzmi znajomo 16”. Krzysztof Cugowski w jury

Zgodnie z wcześniejszymi, nieoficjalnymi ustaleniami do ekipy programu „Twoja twarz brzmi znajomo” dołącza Krzysztof Cugowski. Wokalista, którego syn brał udział w poprzednim sezonie, nagrał dla fanów krótki film, w którym podzielił się swoimi odczuciami w związku z debiutem w jury „Twoja twarz brzmi znajomo”. Lider zespołu Budka Suflera nie kryje, że to dla niego spore wyzwanie. Fani programu są jednak przekonani, że świetnie sprawdzi się w nowej roli. Wybór Polsatu uważają za strzał w dziesiątkę.

Tego się nie spodziewałam! Jestem mile zaskoczona tą wiadomością 

Rewelacja!

Uważam, że to świetny wybór

Świetna wiadomość! Z pewnością opinie pana Krzysztofa będą merytoryczne, powodzenia w roli jurora! 

Kto by się spodziewał!

Wspaniale! Właściwy człowiek na właściwym miejscu

– komentują w mediach społecznościowych.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze