"Twoja twarz brzmi znajomo 17". Oto wszyscy uczestnicy programu. Kim są? "Zapowiada się mocna edycja"

Kim są uczestnicy siedemnastej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"? Na liście nie brakuje lubianych i cenionych wokalistów i aktorów, jest też uwielbiana artystka kabaretowa. "Już dawno żadna edycja nie zapowiadała się tak dobrze" - twierdzą widzowie.

„Twoja twarz brzmi znajomo 17”. Kiedy premiera?

Muzyczny show „Twoja twarz brzmi znajomo” doczekał się dotąd szesnastu edycji. Ostatnią z nich, emitowaną wiosną 2022 roku, wygrał Johan „Danzel” Waem. Wkrótce telewidzowie zobaczą kolejną odsłonę lubianego programu Polsatu. Siedemnasty sezon „Twojej twarzy…” zagości w jesiennej ramówce. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że show powróci z odświeżonym jury – zamiast Krzysztofa Cugowskiego występy uczestników będzie oceniał Robert Janowski.

Polsat w ostatnich dniach ogłaszał nazwiska kolejnych gwiazd, aż w końcu poznaliśmy pełny skład siedemnastej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nie brakuje w nim znanych i lubianych wokalistów czy aktorów. Jest też ceniony śpiewak operowy i uwielbiana artystka kabaretowa. Fani programu są zgodni: zanosi się na świetny sezon.

Super! Już dawno żadna edycja nie zapowiadała się tak dobrze 

Zapowiada się ciekawa edycja! Super

Ta edycja będzie sztosem!

Ale mocna edycja się zapowiada

Zapowiada się najbardziej ekscytująca, a zarazem mocna obsada „TTBZ”

Ojejku! Co to będzie za edycja

– komentują w mediach społecznościowych.

Kogo zobaczymy w „Twoja twarz brzmi znajomo 17”? Poniżej przedstawiamy pełną listę uczestników oraz ich sylwetki.

„Twoja twarz brzmi znajomo 17”. Oto uczestnicy

Michał Milowicz w „Twoja twarz brzmi znajomo 17”

Michał Milowicz to aktor telewizyjny, teatralny, musicalowy i filmowy, a także producent, reżyser, piosenkarz i biznesmen, przez niektórych nazywany „polskim Elvisem”. Publiczność zna go z ról w wielu kultowych produkcjach, m. in. „Kiler-ów 2-óch”, „Chłopaki nie płaczą”, „Poranek kojota” czy „Sąsiedzi”.

Kasia Wilk w „Twoja twarz brzmi znajomo 17”

Kasia Wilk to autorka tekstów, kompozytorka, producentka oraz wokalistka, której największą popularność przyniosły nagrane przed laty we współpracy z raperem Mezo utwory „Ważne” i „Sacrum”.

Janusz Radek w „Twoja twarz brzmi znajomo 17”

Janusz Radek jest jednym z najbardziej cenionych polskich artystów. To „niekwestionowany król liryki, mistrz wyjątkowych interpretacji” – przedstawia go Polsat. Radek wydał dziewięć płyt, z czego trzy pokryły się złotem. Współpracował m. in. ze Zbigniewem Preisnerem, Leszkiem Możdżerem czy Piotrem Rubikiem. Z tym ostatnim nagrał wielki hit „Psalm dla ciebie”.

Katarzyna Ucherska w „Twoja twarz brzmi znajomo 17”

Katarzyna Ucherska to młoda aktorka, która na stałe związana jest z Teatrem Ateneum w Warszawie. W telewizji zaś można oglądać ją m. in. w serialach „Tatuśkowie” oraz „Dziewczyny ze Lwowa”.

Kuba Zdrójkowski w „Twoja twarz brzmi znajomo 17”

Jakub Zdrójkowski jest bratem bliźniakiem Adama Zdrójkowskiego, który świetnie radził sobie w piętnastej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. To aktor telewizyjny i dubbingowy, którego publiczność zna m. in. z serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”. Telewidzowie mogą pamiętać go także z „Rodziny zastępczej plus”, w której występował jeszcze jako mały chłopiec.

Katarzyna Polewany w „Twoja twarz brzmi znajomo 17”

Katarzyna Polewany jest świeżo upieczoną absolwentką Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Pierwsze kroki w branży stawiała jako 16-latka, występując w spektaklu „High School Musical on Stage”. Obecnie można oglądać ją m. in. w „Pchle Szachrajce” w reżyserii Anny Seniuk w Teatrze Groteska w Krakowie.

Robert Szpręgiel w „Twoja twarz brzmi znajomo 17”

Robert Szpręgiel to ceniony śpiewak operowy, absolwent Gdańskiej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki. Pracował w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie, na deskach którego występował m. in. w „Orfeuszu w piekle” czy „Piotrusiu Panie”, a także śpiewał w Warszawskiej Operze Kameralnej, w której występował w dziełach Mozarta, Moniuszki czy Verdiego. Obecnie jest solistą Polskiej Opery Królewskiej.

Ewa Błachnio w „Twoja twarz brzmi znajomo 17”

Ewa Błachnio to artystka kabaretowa niegdyś związana z kabaretem Limo. Obecnie jest gwiazdą „Kabaretu na żywo”, w którym poza współtworzeniem formatu i prowadzeniem wciela się także w rozmaite role. Występuje również na deskach teatralnych, a ponadto cały czas jeździ po Polsce ze swoim stand-upem „Apokalipsy nie będzie”.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze