"Twoja twarz brzmi znajomo 17". Polsat przedstawia nową gwiazdę. To aktorka popularnych seriali

Znamy następną gwiazdę siedemnastej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Do ekipy dołącza popularna aktorka serialowa, którą publiczność zna m. in. z seriali "Dziewczyny ze Lwowa", "Tatuśkowie", "Na Wspólnej" czy "Barwy szczęścia".

„Twoja twarz brzmi znajomo 17”. Kto wystąpi?

Polsat rozpoczął intensywne przygotowania do siedemnastej edycji swojego flagowego muzycznego show, czyli „Twoja twarz brzmi znajomo”. Emisja zaplanowana jest na jesień 2022 roku. Tymczasem stacja od kilku dni przedstawia fanom programu kolejnych uczestników najnowszego sezonu. Dotąd ujawniono, że w nowych odcinkach zobaczymy „polskiego Elvisa”, czyli Michała Milowicza, a także znaną z hitów „Ważne” i „Sacrum” wokalistkę Kasię Wilk oraz samego Janusza Radka. Do ekipy dołącza kolejna postać – aktorka Katarzyna Ucherska.

Przyszedł czas na kolejną uczestniczkę w siedemnastej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktorka, która na stałe związana jest z Teatrem Ateneum w Warszawie, za to na szklanym ekranie można zobaczyć ją w serialu „Tatuśkowie” na kanałach Polsatu oraz „Dziewczyny ze Lwowa”, od którego na dobre rozpoczęła się jej kariera aktorska! Przywitajcie gorąco Katarzynę Ucherską

– ogłoszono na profilach „TTBZ” w social mediach.

Publiczność zna Katarzynę Ucherską ze wspomnianych seriali „Tatuśkowie” oraz „Dziewczyny ze Lwowa”, a także z innych popularnych produkcji telewizyjnych: „Przyjaciółki”, „Barwy szczęścia” czy „Na Wspólnej”. Czy 29-letnia aktorka może okazać się czarnym koniem tego sezonu? Przekonamy się już wkrótce. Widzowie jednego są jednak pewni.

Ta edycja będzie sztosem!

– oceniają w sieci.

„Twoja twarz brzmi znajomo 17”. Zmiany w jury

„Twoja twarz brzmi znajomo” gości na antenie Polsatu od 2014 roku. Dotąd zrealizowano szesnaście edycji programu – ostatnią, która była emitowana wiosną 2022 roku, wygrał Johan „Danzel” Waem. Muzyczny show powróci na ekrany telewizorów jesienią. Fani muszą przygotować się na pewne zmiany, albowiem w nowych odcinkach obok Katarzyny Skrzyneckiej, Małgorzaty Walewskiej oraz Michała Wiśniewskiego zabraknie Krzysztofa Cugowskiego. Jego miejsce w jury zajmie Robert Janowski, który wygrał piętnastą edycję „TTBZ”.

Oceń ten artykuł 0 0