"Twoja twarz brzmi znajomo 17". Przedstawiono kolejną gwiazdę. Tego jeszcze nie było! Widzowie w szoku

Polsat przedstawił siódmego uczestnika siedemnastej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo", co oznacza, że znamy już niemal wszystkie gwiazdy nadchodzącego sezonu. Kto dołączył do ekipy? Widzowie są mocno zaskoczeni takim wyborem.

„Twoja twarz brzmi znajomo 17”. Kim są uczestnicy programu?

Polsat rozpoczął intensywne przygotowania do siedemnastej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Stacja w zeszłym tygodniu zaczęła ogłaszać nazwiska gwiazd najnowszego sezonu, którego premiera zaplanowana jest na jesień 2022 roku. Dotąd ujawniono, że w nowych odcinkach zobaczymy: Michała Milowicza, Kasię Wilk, Janusza Radka, Katarzynę Ucherską, Kubę Zdrójkowskiego oraz Katarzynę Polewany. Właśnie poznaliśmy kolejne nazwisko. Do ekipy dołącza śpiewak operowy Robert Szpręgiel.

Siódmy uczestnik siedemnastej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo” to Absolwent Gdańskiej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki. Pracował w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie występując m. in. w „Orfeusz w piekle” czy „Piotruś Pan”. Po kilku latach wrócił do śpiewu klasycznego w Warszawskiej Operze Kameralnej, w której występował w dziełach Mozarta, Moniuszki, Verdiego! Aktualnie jest solistą Polskiej Opery Królewskiej. Pozostaje otwarty na różnorodność form i gatunków muzycznych. W repertuarze ma zarówno partie operowe, jak i utwory z gatunku musical i muzyka rozrywkowa. Gromkimi brawami witamy Roberta Szpręgiela!

– przedstawia uczestnika Polsat.

Widzowie nie kryją, że nie spodziewali się takiej postaci w programie. Jednocześnie nie mogą się doczekać, by zobaczyć Roberta na scenie „TTBZ”.

Śpiewaka operowego jeszcze nie było w programie! Bardzo ciekawe, jak zaprezentuje się np. w rockowych kawałkach

Widzę go w jakieś piosence disco polo

Super. Bardzo ciekawie się zapowiada

Ohoho, będzie się działo!

Ooo, widzę, że ta edycja będzie miała wysoki poziom!

– oceniają zgodnie.

„Twoja twarz brzmi znajomo 17”. Przed nami kolejna edycja

„Twoja twarz brzmi znajomo” to flagowy muzyczny show Polsatu. Na antenie stacji gości od 2014 roku i wciąż cieszy się dużą popularnością oraz sympatią widzów. Ostatnia edycja była emitowana wiosną 2022 roku. Wygrał ją Johan Waem, czyli Danzel. Program powróci na ekrany telewizorów już na jesieni. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że w nowych odcinkach nie zobaczymy jednego z dotychczasowych jurorów – Krzysztofa Cugowskiego. Jego miejsce obok Skrzyneckiej, Małgorzaty Walewskiej oraz Michała Wiśniewskiego zajmie Robert Janowski, czyli zwycięzca piętnastej edycji „TTBZ”.

Oceń ten artykuł 0 0