"Twoja twarz brzmi znajomo". Basia Kurdej-Szatan jako Beyonce. "Ten występ przejdzie do historii programu" [WIDEO]

Przed nami przedostatni odcinek piętnastej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Mamy fragment występu Barbary Kurdej-Szatan, która tym razem wcieli się w Beyonce. Jej występ zachwyci jurorów. Katarzyna Skrzynecka oceniła, że to wykonanie z pewnością przejdzie do historii programu.

Basia Kurdej-Szatan jako Beyoncé w „Twoja twarz brzmi znajomo 15”

To już przedostatni odcinek piętnastej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. Muzycznych emocji jak zwykle z pewnością nie zabraknie. Zenitu sięgną podczas występu Barbary Kurdej-Szatan, która tym razem wcieli się w Beyoncé. Aktorka stanęła przed niełatwym zadaniem, albowiem musiała odtworzyć koncertową wersję piosenki „End of Time” – wraz z całą skomplikowaną choreografią. Wyszło tak świetnie, że Kurdej-Szatan otrzymała owacje na stojąco!

Od twojego pierwszego wyjścia, widać było tę siłę którą miałaś w nogach, mimo, że masz dużo mniej obfite uda niż Beyoncé. Sposób ruchu, bezczelność w oczach! No po prostu jesteś niebywała! Nie mam słów! Wszystko było po prostu perfekcyjne!

– zachwyciła się Małgorzata Walewska. 

Basia, wiem, że twoje wykonanie dzisiaj przejdzie do historii tego programu! To było coś naprawdę niesamowitego… Zaśpiewać głosem Beyoncé, to jest arcyzwycięstwo, a jeszcze zaśpiewać głosem Beyoncé i zatańczyć tę trudną choreografię, to już w ogóle jest arcyzwycięstwo!

– powiedziała zaś Katarzyna Skrzynecka. 

Z opiniami jurorek zgadzają się internauci.

Ale petarda! Genialnie

Wow! Jaka charakteryzacja

Mam ciary słuchając tego fragmentu, zaje…ista!

– komentują na instagramowym profilu programu.

Dodajmy, że postać Beyonce w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” pojawiała się dotąd aż siedmiokrotnie. Wcielały się w nią kolejno Julia Pietrucha, Kaja Paschalska, Aleksandra Szwed, Kasia Popowska, która dzięki temu występowi wygrała zresztą siódmą edycję, Natalia Krakowiak, Honorata Skarbek i Marta Gałuszewska.

Oceń ten artykuł 0 0