"Twoja twarz brzmi znajomo". Ujawniono ostatnią gwiazdę nowej edycji. Kontrowersyjna postać

Poznaliśmy nazwisko ostatniej gwiazdy nowego sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo". W dwudziestej edycji wystąpi siedmioro zwycięzców poprzednich odsłon oraz zdobywczyni drugiego miejsca. Kto zasiądzie w jury?

Lista uczestników „Twoja twarz brzmi znajomo 20”

Wiosną 2024 roku Polsat pokaże jubileuszową odsłonę swojego flagowego show „Twoja twarz brzmi znajomo”. W dwudziestym sezonie programu, który gości na antenie już blisko od dekady, wystąpią największe gwiazdy poprzednich edycji. Znane są już nazwiska wszystkich uczestników – to siedmioro zwycięzców i jedna zdobywczyni drugiego miejsca.

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, oprócz powracającej do „Twoja twarz brzmi znajomo” byłej jurorki Katarzyny Skrzyneckiej w najnowszej odsłonie muzycznego widowiska wystąpią m.in. ulubienica widzów Maria Tyszkiewicz czy były juror Kacper Kuszewski. Ostatnią, ogłoszoną właśnie gwiazdą będzie Barbara Kurdej-Szatan – była aktorka serialu „M jak miłość” i uczestniczka piętnastej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”, która przed dwoma laty wywołała duże kontrowersje wpisem krytykującym działania Straży Granicznej.

Pełna lista uczestników „Twoja twarz brzmi znajomo 20”:

  • Katarzyna Skrzynecka (zwyciężczyni 1. edycji),
  • Stefano Terrazzino (zwycięzca 3. edycji),
  • Aleksandra Szwed (zwyciężczyni 5. edycji),
  • Maria Tyszkiewicz (zwyciężczyni 6.edycji),
  • Kacper Kuszewski (zwycięzca 8. edycji),
  • Filip Lato (zwycięzca 9. edycji),
  • Mateusz Ziółko (zwycięzca 10. edycji),
  • Barbara Kurdej-Szatan (2. miejsce w 15. edycji).

Jurorzy i prowadzący „Twoja twarz brzmi znajomo”

Gospodarzami jubileuszowego sezonu „Twoja twarz brzmi znajomo” będą Maciej Dowbor i Maciej Rock. Nieoficjalnie mówi się też o powrocie Piotra Gąsowskiego, który rozstał się z formatem po zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej. Ma on być albo trzecim prowadzącym, albo jurorem. W jury zasiądą na pewno Małgorzata Walewska i Robert Janowski. Nie pojawi się zaś Paweł Domagała, który niedawno ogłosił swoje rozstanie z programem Polsatu.

Oceń ten artykuł 0 0