hity na MAXXa
hity na MAXXa

"Twoje 5 minut". Pola jest w związku z Michałem?! Do sieci trafiło wymowne zdjęcie

Pola Sieczko, która bierze udział w programie "Twoje 5 minut", opublikowała wspólne zdjęcie z Michałem Popiołkiem. Internauci zaczęli się zastanawiać, czy uczestnicy show są parą. "Jak oni nie będą razem, to nie wierzę w miłość" - piszą w komentarzach.

Rozpoczął się drugi etap programu "Twoje 5 minut"

Uczestnicy show Karola "Friza" Wiśniewskiego polecieli do Hiszpanii, gdzie kontynuują rywalizację o 100 tysięcy złotych oraz kontrakt z Ekipą i Genzie. Jedną z najgłośniejszych uczestniczek programu jest Pola Sieczko. Rozpoczynająca karierę influencerka zdobywa coraz większą sympatię widzów, mimo że w pierwszych odcinkach wiele osób zarzucało jej toksyczność.

"Twoje 5 minut". Pola na wspólnym zdjęciu z Michałem

Udział w programie "Twoje 5 minut" przyniósł Poli ogromne zainteresowanie ze strony internautów. W środę jej profil na Instagramie przekroczył próg 100 tysięcy obserwujących. Influencerka postanowiła podzielić się z tej okazji dwoma zdjęciami z planu show. Szczególną uwagę widzów przykuło pierwsze zdjęcie, na którym Sieczko zapozowała z jednym z uczestników show – Michałem Popiołkiem. Fanów programu zainteresował również opis pozostawiony pod migawką.

Tak się zaczęło

– napisała początkująca influencerka i dodała emotikonę palców układających serce.

"Twoje 5 minut". Uczestnicy programu są parą?

Internauci pozostali mnóstwo komentarzy pod wspomnianym zdjęciem. Użytkownicy sieci zaczęli sugerować, że Pola Sieczko i Michał Popiołek mogą być w związku. Niektórzy stwierdzili, że oboje bardzo do siebie pasują.

Jak oni nie będą razem, to nie wierzę w miłość

Słodko razem wyglądacie

Pasujecie do siebie

Jak oni są razem, to ja nie mogę. Ale się cieszę!

To oni są razem?

– komentują widzowie.

Zarówno Pola, jak i Michał nie odnieśli się do tej pory do komentarzy internautów. Nie wiadomo więc, czy są parą. Być może dalsze losy ich relacji poznamy w kolejnych odcinkach programu "Twoje 5 minut". Siódmy epizod show będzie można obejrzeć w sobotę na YouTube.

Friz kupił kosztowny zegarek. Cena? Lepiej usiądźcie. "Nawet mi się nie podoba"
Friz pochwalił się na Instagramie zakupem kosztownego zegarka, którego cena zwala z nóg. Influencer nie zamierza go jednak nosić. "Nawet mi się nie podoba" - stwierdził.

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena "Twoje 5 minut". Pola jest w związku z Michałem?! Do sieci trafiło wymowne zdjęcie to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.