hity na MAXXa
hity na MAXXa

Twórca "Yellowstone" wypuszcza kolejny serial. "Landman" dostępny już od 20.11

20 listopada na platformie SkyShowtime odbędzie się premiera serialu "Landman", z Billy Bob Thorntonem, laureatem Oscara, w roli głównej. Akcja "Landman" toczy się w zachodnim Teksasie, w nowo powstałych miasteczkach i przedstawia współczesną historię o poszukiwaniu szczęścia w świecie platform wiertniczych.

fot. materiały prasowe/SkyShowtime
fot. materiały prasowe/SkyShowtime

Serial "Landman" - współczesna saga o poszukiwaniu amerykańskiego snu

"Landman" przenosi nas w realia nowo powstałych miasteczek w zachodnim Teksasie, gdzie współczesna gorączka złota rozgrywa się na tle platform wiertniczych. Oparty na popularnym podcaście "Boomtown" serial przedstawia skomplikowaną sieć relacji między pracownikami naftowymi a miliarderami, którzy swoimi działaniami wpływają na zmiany klimatu, ekonomię i geopolitykę.

Gwiazdorska obsada w "Landman"

U boku Billy’ego Boba Thorntona w serialu pojawiają się takie nazwiska jak Ali Larter, Michelle Randolph, Jacob Lofland, Kayla Wallace, James Jordan, Mark Collie, Paulina Chávez i Demi Moore. Serial może również pochwalić się udziałem gwiazd w rolach gościnnych, w tym Jona Hamma, Andy'ego Garcię i Michaela Peñę.

Taylor Sheridan - twórca hitów

"Landman" dołącza do rosnącej listy produkcji Taylora Sheridana dostępnych na platformie SkyShowtime, obok takich tytułów jak: "1883", "1923", "Special Ops: Lioness", "Mayor of Kingstown", "Tulsa King", "Lawmen: Bass Reeves" oraz pięciu sezonów "Yellowstone". Serial zapowiada się na kolejny hit w dorobku Sheridana, który ma już na swoim koncie udane produkcje cieszące się uznaniem widzów na całym świecie.

Grał Lucyfera. Tom Ellis zagra w nowej produkcji Netflixa
Tom Ellis przez lata wcielał się w tytułową rolę w serialu "Lucyfer". Teraz aktor zagra w nowej produkcji Netflixa. Będzie to adaptacja ksiąşki "Czwartkowy klub zbrodni".

Oceń ten artykuł 0 0