Tyle zostało do końca. TVP ujawniła szczegóły emisji teleturnieju "Jaka to melodia" z Rafałem Brzozowskim

"Jaka to melodia" to jeden z ulubionych teleturniejów Polaków. Jego fani muszą przygotować się na zmiany, bo wkrótce zakończy się emisja odcinków nagranych na początku roku przez Rafała Brzozowskiego. Co dalej?

Koniec nowych odcinków „Jaka to melodia”

Muzyczny teleturniej „Jaka to melodia” gości na antenie Telewizji Polskiej od przeszło ćwierćwiecza. Od pierwszego odcinka, który pokazano 4 września 1997 roku, gospodarzem programu był Robert Janowski. Jego współpraca z TVP zakończyła się w 2018 roku. Wówczas na chwilę miejsce artysty zajął Norbert „Norbi” Dudziuk, od 2019 roku prowadzącym pozostaje natomiast Rafał Brzozowski.

Mimo niedawnych spekulacji na temat powrotu Roberta Janowskiego, w realizowanych na początku roku nagraniach najnowszego sezonu „Jaka to melodia” udział wziął dotychczasowy prowadzący. Premierowe odcinki z Rafałem Brzozowskim nadal są pokazywane, wkrótce jednak się to zmieni. Emisja wiosennej transzy teleturnieju dobiega bowiem końca.

Przerwa w emisji teleturnieju z Brzozowskim

O tym, że nowe odcinki „Jaka to melodia” niedługo się skończą, Telewizja Polska informowała już jakiś czas temu. Teraz pojawiło się kolejne oficjalne przypomnienie ze strony produkcji. Bieżący sezon teleturnieju Rafała Brzozowskiego będzie pojawiał się na antenie premierowo do 26 maja 2024 roku.

Przed nami ostatni tydzień premierowych odcinków „Jaka to melodia”. Koniecznie bądźcie z nami

– potwierdzono na profilach programu w social mediach.

Co dalej? Po zakończeniu emisji spodziewana jest przerwa wakacyjna. W sprawie zdjęć do kolejnej serii nie ma jeszcze informacji. Dotychczas teleturniej wracał z nowymi odcinkami na przełomie sierpnia i września.

Oceń ten artykuł 2 3

Ogólna ocena Tyle zostało do końca. TVP ujawniła szczegóły emisji teleturnieju "Jaka to melodia" z Rafałem Brzozowskim to: 40% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.