Uczestnicy "Rolnik szuka żony" są razem? Waldemar zabrał głos: "Ile można słuchać dowalania"

Waldemar Gilas wystąpił w programie: "Rolnik szuka żony". Przed kamerami poznał Dorotę. Czy dziś są w związku? Uczestnik show zabrał głos, odpowiadając na pytania internautów.

Waldemar i Dorota razem po programie „Rolnik szuka żony”

Waldemar Gilas to jeden z barwniejszych uczestników programu: „Rolnik szuka żony”. Przed kamerami poznał swoją „drugą połowę”, chociaż początkowo jego wybór był… zupełnie inny! Już od momentu czytania listu mężczyźnie „wpadła w oko” Ewa Kryza. „Waldi” zaprosił ją do swojego gospodarstwa i to z nią kontynuował projekt. Historia ta miała jednak zaskakujące zakończenie. Kiedy wszyscy wokół myśleli, że Waldemar i Ewa będą razem, w finale nieoczekiwanie poinformowali o zakończeniu znajomości. Mało tego, rolnik przyznał, iż spotyka się z inną kandydatką – Dorotą!

Od momentu zakończenia edycji z udziałem Gilasa 41-latek aktywnie działa na Instagramie. To właśnie tam zorganizował niedawno sesję pytań i odpowiedzi, zaspokajając tym samym ciekawość internautów. Nie zabrakło odniesień do jego relacji z Dorotą. W ostatnim czasie głośno było bowiem o ich „rozstaniu”: Waldemar udał się na imprezę karnawałową bez partnerki.

Waldemar z „Rolnik szuka żony 10” odpowiada na Instagramie

Na zakończenie karnawału Waldemar z „Rolnika…” pochwalił się fotografiami z balu, na którym się pojawił. Oprócz niego wspomniane wydarzenie swoją obecnością uświetnili m.in. inni uczestnicy „RszŻ” oraz osoby z „Sanatorium miłości” i „The Voice Senior”. Czujni internauci odnotowali za to brak obecności Doroty u boku Waldka, co stało się punktem wyjścia do snucia pewnych przypuszczeń. Chociaż sami zainteresowani szybko wyjaśnili, że powodem absencji sympatii rolnika były powody rodzinne, to niektórzy po raz kolejny przywołali ten temat podczas wymiany zdań z Gilasem. W pewnym momencie mężczyzna odpowiedział wprost na pytanie o to, czy „miłość z Dorotką dobiegła końca”:

Wielu hejterów nam tego życzy, ale zdziwię tych pasożytów. Nie liczcie na to.

„Rolnik szuka żony”. Waldmar Gilas o partnerce

W innym miejscu uczestnik jubileuszowej edycji „RszŻ” raz jeszcze odniósł się do nieobecności Doroty:

(…) Ile można słuchać „dowalania”, że nie byliśmy razem, bo sprawy rodzinne i zdrowotne pokrzyżowały te plany. Widać, wielu ludzi chce nam życie układać i mówić, jak trzeba postępować (…). Wiesz, co znaczy słowo „zaufanie”. Ja i Dorotka znamy ten termin i sobie ufamy (…).

Waldemar zdradził również, ile trwa jego związek z partnerką poznaną dzięki programowi: „Rolnik szuka żony”:

Na dniach będzie 5 miesięcy.

Jak widać, już kilka miesięcy wystarczyło do tego, by życie bohatera show diametralnie się zmieniło. Oglądaliście odcinki hitu TVP z udziałem Waldka?

Joanna i Kamil z "Rolnika..." zabrali córkę do TV! Obok nich: inna "twarz" znana z programu
Uczestnicy programu: "Rolnik szuka żony" pojawili się w innym programie TV. Joanna i Kamil Osypowiczowie wraz z córką gościli w studiu "Pytania na śniadanie". Towarzyszył im ktoś jeszcze!

Oceń ten artykuł 0 0