Uczestniczka "Gogglebox" w rozbieranej sesji ciążowej! "Sexy mama" [FOTO]

Lili Antoniak cieszy się ogromną popularnością na Instagramie i TikToku, gdzie zamieszcza zabawne publikacje czy relacje z macierzyńskiej codzienności. Widzowie mogli zobaczyć ją w "Tańcu z Gwiazdami" czy "Gogglebox. Przed telewizorem". Ostatnio 31-latka, która wkrótce przywita na świecie drugie dziecko, wzięła udział w niezwykle zmysłowej sesji zdjęciowej. Efektami pochwaliła się na swoim profilu.

Uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" w ciąży

Lili Antoniak to niezwykle barwna postać. Charyzmatyczna influencerka może pochwalić się sporym gronem fanów - na Instagramie obserwuje ją niemal ćwierć miliona internatów, a na TikToku ponad 750 tysięcy! Jak sama przyznaje - lubi rozśmieszać ludzi, gdy parodiuje życie i według tej zasady publikuje zabawne nagrania w sieci. W jej wirtualnej galerii znajdziemy również publikacje związane z macierzyństwem. I tak, 31-latka, która niedawno ogłosiła, że jest w ciąży, pochwaliła się efektami obłędnej sesji z brzuszkiem.

Lili Antoniak w ciążowej sesji

Młoda mama postanowiła sobie zrobić wyjątkową pamiątkę z czasu ciąży. Odważne fotografie z brzuszkiem robią wrażenie! Pod publikacjami błyskawicznie pojawiły się dziesiątki reakcji internautów. To nie tylko serduszka, ale też masa komplementów. Zobaczcie sami:

To zdjęcie i Ty niesamowite!

Narodziny Wenus

Hot Mamuśka, po raz kolejny to napisze wyglądasz REWELACYJNIE

Cudowne zdjęcie, mi brakuje odwagi

Sexy mama!!!!!!

Kobieta w ciąży to chodzący cud

Gwiazda "Gogglebox" w ciąży. Ogłasza radosną nowinę, pokazując pokaźny brzuszek! [FOTO]
Bohaterka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" podzieliła się radosną nowiną. Przyjaciółka Sylwii Bomby spodziewa się kolejnego dziecka. Lili Antoniak pochwaliła się zdjęciem, na którym widać jej rosnący ciążowy brzuch. Zdradziła także...

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Uczestniczka "Gogglebox" w rozbieranej sesji ciążowej! "Sexy mama" [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.