hity na MAXXa
hity na MAXXa

Uczestniczka "Mam talent" oskarża jurorów o okrutne traktowanie. Prowadząca zabrała głos

Jedna z uczestniczek ostatniej edycji "Mam talent" opublikowała nagranie na TikToku, gdzie opowiedziała o tym, jak show wygląda za kulisami. Przyszła na casting, a jej występ został wyśmiany przez jurorów, którzy jej zdaniem zachowywali się okrutnie. Do tych zarzutów odniosła się prowadząca program, Agnieszka Woźniak-Starak.

fot. East News
fot. East News

Skandaliczne zachowanie jurorów w "Mam talent"?

Jedna z użytkowniczek TikToka nagrała film, w którym opowiedziała o swojej przygodzie z ostatnią edycją "Mam talent". Nagranie ukazało się na początku czerwca i wywołało lawinę komentarzy. Wszystko przez to, że uczestniczka oskarżyła jurorów o niewłaściwe, okrutne wręcz traktowanie. Na castingu zagrała przed publicznością utwór "Highway to hell" na gitarze elektrycznej, jednak jej występ został przerwany przez trzy czerwone przyciski. Później miała usłyszeć wiele przykrych słów:

Potem od razu zaczął się bezpodstawny hejt ze strony jurorów, którzy nie dali mi powiedzieć ani słowa o moim występie. Bardzo zaskoczyło mnie, że tak znane i poważane osoby są na tak niskim poziomie.

Jak przyznała autorka nagrania, całe wydarzenie zakończyło się dla niej traumą, która towarzyszy jej do dziś:

Ja po tym castingu nie mogłam się pozbierać przez ponad pół roku. Moje chęci do życia totalnie gdzieś padły. Był to dla mnie naprawdę bardzo trudny czas i tak naprawdę ciągnie się ta trauma aż do dzisiaj.

Agnieszka Woźniak-Starak odpowiada

Agnieszka Woźniak-Starak odpowiedziała na pytanie Pudelka w sprawie nagrania zamieszczonego przez uczestniczkę. Prowadząca "Mam talent" przyznała, że trudno uwierzyć jej w te oskarżenia. Sama była obecna na planie przez bardzo długi czas i nie zauważyła podobnej sytuacji. Podkreśla też, że zna całą trójkę jurorów i zaprzecza, że którakolwiek z osób mogłaby zachować się w tak skandaliczny sposób:

Spędziłam kilkadziesiąt godzin na tych castingach, więc wiem, jak to wyglądało. Rzucanie oskarżeń, że jurorzy wyśmiewali uczestników za plecami, to jest dla mnie jakiś absurd. Kompletnie nie podejrzewam o to Agnieszki, Marcina i Julki. Nie widzę ich w takiej roli, że nagle wyśmiewają ludzi, bo oni są naprawdę normalni.

Wbiegli na scenę z gaśnicami! Ogień pojawił się w czasie występu w "Mam talent"
Prawdopodobnie nikt nie spodziewał się interwencji pracowników produkcji, którzy musieli wbiec na scenę, by zgasić ogień na nogach uczestników. Ten pokaz przejdzie do historii "Mam talent"!

Oceń ten artykuł 0 0