Uczestniczka "Rolnik szuka żony" eksponuje ciążowe krągłości. Roksana pokazała kadr z rodzinnego archiwum

Roksana z 8. edycji programu: "Rolnik szuka żony" wrzuciła na Instagram fotografię, na której pozuje wraz z mamą. Wzrok przykuwa także ciążowy brzuch! Uczestniczka show podzieliła się kadrem prosto z rodzinnego archiwum.

Roksana z „Rolnik szuka żony 8” mamą

Bohaterowie programu: „Rolnik szuka żony” cieszą się sporym zainteresowaniem widzów jeszcze długo po emisji odcinków. Fani popularnego programu są bowiem ciekawi, jak potoczyły się dalsze losy osób poszukujących miłości w TV. Jedną z uczestniczek 8. edycji „RszŻ” była Roksana, która wysłała list do Stanisława. Pytlarz zaprosił ją nawet do swojego gospodarstwa, ale czas pokazał, że nie są sobie pisani.

Od momentu zakończenia wspomnianej serii „Rolnika…” minęło sporo czasu, a w życiu Roksany wiele się zmieniło! Sympatyczna blondynka znalazła „bratnią duszę” i jest już po zaręczynach. Mało tego – niedawno wraz z partnerem: Kamilem – powitała na świecie dziecko! Pod koniec kwietnia Roksana urodziła syna, a radosną nowiną podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Uczestniczka "Rolnika..." urodziła! Roksana poinformowała o narodzinach synka. "Jest wcześniakiem"
Znana z 8. edycji programu: "Rolnik szuka żony" Roksana została mamą! Uczestniczka randkowego show zdradziła w sieci, że jej syn jest już na świecie. Wspomniała także o końcówce...

26 maja w Polsce obchodzony jest Dzień Matki i z tej okazji Roksana pochwaliła się kolejnym rodzinnym kadrem. Tym razem wraz z nią pozowała jej mama. Fotografia została wykonana w czasie, gdy uczestniczka programu TV była w zaawansowanej ciąży.

„Rolnik szuka żony”. Roksana pokazała mamę

Do wspomnianego ujęcia Roksana z 8. Edycji „Rolnika…” dodała krótki, aczkolwiek wiele mówiący cytat uzupełniony podziękowaniem skierowanym w stronę jej rodzicielki.

„Kiedy zostałam mamą, wiedziałam, co jest w sercu mojej mamy”.

Fotografia przedstawia uśmiechnięte panie patrzące prosto w obiektyw. Obie trzymają również dłonie na – wyraźnie zaokrąglonym – brzuchu Roksany. Zdjęcie ujęło użytkowników sieci, którzy pozostawili po sobie „ślad”, klikając w ikonę serca.

Małżeństwa z „Rolnik szuka żony”

Roksana niedawno dołączyła do grona „rolnikowych” mam. Swój pierwszy Dzień Matki obchodzi także Magdalena – żona Seweryna Nowaka z 6. odsłony „Rolnika…”. Zakochani o tym, że zostali rodzicami, poinformowali w połowie kwietnia.

Seweryn z "Rolnik szuka żony" na nowym zdjęciu z rodziną. Opis może zaskoczyć! "2+2"
Seweryn Nowak został tatą! Uczestnik 6. edycji programu: "Rolnik szuka żony" i jego żona - Magdalena - niedawno powitali na świecie córkę: Klarę. Teraz szczęśliwi małżonkowie pokazali nowe...

„Rolnik szuka żony” połączył wiele par. Dzięki projektowi narodziły się m.in. związki Anny i Grzegorza Bardowskich, Agnieszki i Roberta Filochowskich czy Małgorzaty oraz Pawła Borysewiczów. Małżeństwa te doczekały się także pociech, a uroczymi, rodzinnymi fotografiami chętnie dzielą się w sieci.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agnieszka Filochowska (@aga.filochowska)

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Marta Paszkin z "Rolnika..." zabrała głos w sprawie byłego partnera. "Jemu nie jest do śmiechu"
Marta Paszkin z 7. edycji programu: "Rolnik szuka żony" postanowiła zaspokoić ciekawość internautów i zorganizowała sesję "Q&A". W pewnym momencie odniosła się do krążących w...

Oceń ten artykuł 0 0