Uczestniczka "ŚOPW" pokazała nowy dom. Niewiarygodne, jak wyglądał miesiąc temu! [FOTO]

Anita Szydłowska należy do grona uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którzy nawet po zakończeniu emisji programu, nadal utrzymują kontakt z fanami. Ostatnio 33-latka podzieliła się na Instagramie zdjęciami z nowego domu. Niewiarygodne, jak zmienił się w zaledwie miesiąc!

Anita Szydłowska pokazała dom po remoncie

Anita Szydłowska niedawno spełniła marzenie i razem z rodziną zamieszkała w domu. Kilka tygodni temu wspólnie z mężem i dziećmi wyprowadziła się z dotychczasowego mieszkania. Teraz chętnie dzieli się kulisami tej zmiany, która kosztowała ją i najbliższych sporo pracy. Na Instagramie 33-latki możemy zobaczyć fotografie, na których widać, jak zmieniły się wnętrza w ostatnim miesiącu.

Te zdjęcia dzieli niespełna miesiąc. Choć są remonty, które trwają miesiącami i latami, u nas musiało się to wydarzyć bardzo szybko, bo nie mieliśmy alternatywy. Jeżeli jest powiedzenie, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, to dostałabym też: w trakcie remontu, bo każde ręce były potrzebne i nawet niewielka pomoc była na wagę złota!

Nigdy nie miałam okazji mieszkać w domu. Od małego była to kamienica, blok, później pokój w mieszkaniu studenckim. Oczywiście to ogrom dodatkowych obowiązków, ale też przestrzeń i ogród o którym zawsze marzyłam. (...)

- wyznaje Anita.

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Wierni fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" z pewnością pamiętają trzecią edycję eksperymentu, w którym udział wzięli m.in. Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak. Ich historia stała się inspiracją dla wielu osób, które szukają miłości. W przypadku tej pary decyzja ekspertów była słuszna. Między uczestnikami szybko zaiskrzyło, a wzajemne zainteresowanie sprawiło, że pogłębiana znajomość przerodziła się w miłość.

Niedawno Anita i Adrian świętowali 5. rocznicę ślubu. Dziś są szcześliwym małżeństwem, które wspólnie wychowuje syna i córkę. 6 czerwca 2019 roku urodził się Jerzyk, a niewiele ponad rok później do rodziny dołączyła Blanka.

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odlicza dni do porodu. Przyszła mama pokazała romantyczne zdjęcia z ciążowej sesji!
Agata Stankowska chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio na Instagramie uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawia się wiele publikacji związanych z przygotowaniami do porodu. 28-latka już wkrótce zostanie mamą!...

Robert ze "ŚOPW" pokazał niepublikowane dotąd zdjęcia ze ślubu. "Jakbyśmy wiedzieli, że coś wygraliśmy" [FOTO]
Robert Żuchowski, którego fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z pewnością pamiętają z 6. edycji społecznego eksperymentu, pokazał niepublikowane dotąd ujęcia z ceremonii zawarcia związku małżeńskiego z Anetą Czajkowską. Zakulisowe kadry...

Oceń ten artykuł 0 0