Uczestniczka "Ślubu..." właśnie urodziła! Podzieliła się pierwszym zdjęciem dziecka! [FOTO]

Martyna Końca, znana widzom z trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", przekazała radosną nowinę! Dzisiaj, 22 września, oficjalnie powitała na świecie swojego synka. W sieci pojawiło się wyjątkowe zdjęcie!

Martyna Końca ze "Ślubu..." urodziła!

W maju 2022 roku 30-letnia Martyna przekazała swoim fanom, że jest w ciąży. Chętnie podzieliła się na Instagramie niezwykłym zdjęciem, na którym wyeksponowała powiększony brzuszek. Jednocześnie podkreśliła, jak ważne jest dla niej to, że zostanie mamą:

Na tę rolę czekałam całe życie. Jestem taka szczęśliwa! Teraz mogę się z Wami podzielić ta wiadomością, to takie ekscytujące. Będę Mamą.

Dzisiaj, 22 września, oczekiwania dobiegły końca. Martyna urodziła synka, który przyszedł na świat trochę później niż planowano. Kobieta zamieściła na Instagramie wzruszający post wraz z pierwszym zdjęciem maluszka. Oto, co napisała:

10 dni po terminie i oto w końcu jest – nasz CUD. Najpiękniejszy syn, jakiego mogłam sobie wymarzyć. Chłopak na 10/10.
Powiem tak – nasza droga, żeby się w końcu zobaczyć nie była prosta. Ale zdecydowanie warta

Pod postem natychmiast posypały się gratulacje i ciepłe słowa skierowane w stronę mamy:

Gratulacje dla mamy i zdrówka dla was!

Ogromne gratulacje dla dzielnej mamy!

Ta droga nigdy nie jest łatwa... gratulacje!

Martyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Martyna Końca to uczestniczka trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Tworzyła parę z Przemysławem Stelmachem, jednak łatwo można było zauważyć, że między tą dwójką brakowało chemii. Mimo dalszych prób poprawienia swojej relacji i znalezienia wspólnego języka, para nie przetrwała. Przemysław był gotowy pozostać w związku małżeńskim, jednak Martyna chciała rozwodu. Jak widać, po pewnym czasie Martynie udało się odnaleźć szczęście i teraz ma prawdziwy powód do dumy.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Maciej ze "ŚOPW" opowiedział, dlaczego nie jest z byłą żoną: "Już potrafię o tym rozmawiać"
W drugim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyszedł czas na przygotowania do uroczystości. Panie wybierały suknie ślubne, a panowie garnitury. Podczas przymiarek nie zabrakło czasu na rozmowy, dzięki...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze