Uczestniczka "Top Model" w bikini. Aleksandra Helis zapozowała na drzewie [FOTO]

Aleksandra Helis podzieliła się na Instagramie zdjęciem z urlopu. Uczestniczka jedenastego sezonu "Top Model" pozuje na nim w różowym stroju kąpielowym. "Pięknie" - komentują obserwatorzy.

Aleksandra Helis stała się rozpoznawalna dzięki jedenastej edycji "Top Model". Dziewczyna zachwyciła jurorów do tego stopnia, że wręczono jej złoty bilet. Mimo ogromnych starań kandydatka odpadła na etapie fashion weeku, zajmując ostatecznie siódme miejsce.

Aleksandra Helis w bikini na wakacjach

Po zakończeniu show Aleksandra nie zrezygnowała z marzeń o karierze w świecie mody. Choć obecnie bardziej rozwija się jako influencerka, to na Instagramie można podejrzeć efekty jej sesji zdjęciowych. Nietrudno zauważyć po nich, że obiektyw naprawdę ją kocha. Dotychczas wirtualną galerię zdjęć początkującej modelki zaobserwowało blisko 39 tysięcy użytkowników sieci.

Uczestniczka "Top Model" niedawno zdecydowała się na urlop. Celem jej podróży okazała się słoneczna obecnie Floryda. Helis postanowiła podzielić się swoim wypoczynkiem z fanami, publikując na Instagramie "pocztówkę" w różowym stroju kąpielowym i delikatnej narzucie. Takiej pogody, patrząc za okno, można więc tylko pozazdrościć! Pod opublikowaną w mediach społecznościowych fotografią posypały się komplementy.

Pięknie

Miód malina

Ładnie

– komentują użytkownicy sieci.

Oceń ten artykuł 0 0