Uczestniczka programu: "Gogglebox. Przed telewizorem" mierzy się ze stratą. Izabela Zeiske o wszystkim poinformowała w sieci

Izabela Zeiske z programu: "Gogglebox. Przed telewizorem" poinformowała o bolesnej stracie. Na Instagramie uczestniczki show pojawił się pożegnalny wpis, a internauci w komentarzach niezmiennie ślą słowa pocieszenia...

„Gogglebox. Przed telewizorem”. Izabela Zeiske – Instagram

Izabela Zeiske to jedna z uczestniczek programu TTV pt.: „Gogglebox. Przed telewizorem”, w którym celnie komentuje telewizyjną rzeczywistość. Często wraz z nią przed TV zasiada jej syn – Joachim, a także mama uczestniczki show.

Zeiske słynie także z miłości do zwierząt, które niejednokrotnie towarzyszyły rodzinie podczas seansów. Teraz Izabela z „Gogglebox” musi zmierzyć się z bolesną stratą. W weekend za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o odejściu jednego z jej czworonożnych pupili.

Izabela z „Gogglebox” o stracie

Izabela Zeiske zamieściła w sieci wzruszającą wypowiedź, w której pożegnała suczkę będącą z jej rodziną od wielu lat:

Nasza ukochana Sabunia udała się za Tęczowy Most. Przez 17 lat była wiernym, oddanym, pełnym miłości Przyjacielem – szkoda, że tak krótko… Zostaniesz Kochana na zawsze w naszych sercach.

Post Izabeli z programu: „Gogglebox. Przed telewizorem” wywołał wśród internetowej publiczności falę smutku. Widzowie projektu doskonale wiedzą bowiem o tym, że pani Iza ma ogromne serce dla zwierząt, a strata czworonożnego przyjaciela zawsze jest bardzo bolesna. W komentarzach pojawiło się więc wiele słów otuchy i wsparcia:

Miała kochającą rodzinę, a to nie każdy zwierzak posiada. Na pewno była z wami szczęśliwa. Ściskam Was mocno i przesyłam dużo miłości.

Bardzo współczuję, nie wyobrażam sobie cierpienia, które musi Pani czuć, ściskam najmocniej!

Bardzo mi przykro p. Izo. Nigdy nie jest dobry moment na odejście naszego 4-nożnego ”dziecka”. Ale 17 lat to piękny wiek. Z pewnością ma Pani w serduchu mnóstwo wspaniałych wspomnień i tego nikt nie odbierze.

Za tęczowym mostem jest zdrowa i silna...i teraz Ona czuwa nad Wami.

Krzysztof z programu: "Gogglebox" już nie ukrywa swojej partnerki. "Prawdziwa rakieta" - komplementują internauci
Krzysztof Radzikowski z programu: "Gogglebox. Przed telewizorem" pochwalił się partnerką. Piękna ukochana uczestnika show zebrała mnóstwo komplementów od wyraźnie oczarowanych internautów. "Prawdziwa...

Oceń ten artykuł 4 1

Ogólna ocena Uczestniczka programu: "Gogglebox. Przed telewizorem" mierzy się ze stratą. Izabela Zeiske o wszystkim poinformowała w sieci to: 80% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.