Ulubieńcy widzów wyrzuceni z "Hotelu Paradise". Fani programu wściekli. "Wiktoria, co ty zrobiłaś?" [WIDEO]

Widzowie "Hotelu Paradise" są w szoku po tym, jak z programu została wyrzucona lubiana przez nich dwójka. Są wstrząśnięci zachowaniem jednej z uczestniczek. Co tam się wydarzyło?

„Hotel Paradise 4”. Jedna z par wyrzucona z programu

W „Hotelu Paradise” nadszedł moment, w którym uczestnicy stanęli przed niełatwą decyzją. Każdy z nich musiał bowiem wybrać parę, która jego zdaniem powinna pożegnać się z programem. Najwięcej głosów od kolegów z hotelu otrzymali Kuba Bzdawka i Kasia Stachowiak. Ulubieniec widzów i uczestniczka, która dopiero co dołączyła do ekipy, tym samym musieli wymeldować się z „Hotelu Paradise”.

„Hotel Paradise 4”. Niepocieszeni internauci krytykują

Niespodziewane wydarzenia w „Hotelu Paradise” zszokowały widzów, którzy ruszyli do internetu, by podzielić się z innymi swoimi przemyśleniami. Profile programu w social mediach zalała fala komentarzy, w których fani winą za taki obrót sytuacji zaczęli obarczać Wiktorię Gąsior. To, że postanowiła oddać swój głos na Kasię i Kubę, było dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem.

Wiktoria, co ty zrobiłaś?

Zachowanie Wiki szok hard level

Wtf, Wiktoria?!

Macie Wiktorię, pokazała, na co ją stać…

Nie rozumiem decyzji Wiktorii…

– piszą fani „Hotelu Paradise”.

Są jednak i tacy, którzy stają w obronie uczestniczki.

Wiktoria nie miała możliwości zajrzeć w kamery, żeby sprawdzić, co Klauno o niej gada, w przeciwieństwie do was. Dlaczego macie ją za fałszywą? W tym programie chodzi o grę, a ona, mając żal do Marii, chciała się pozbyć jej partnera, czyli Kuby

– zauważa jedna z internautek.

Teorię widzki potwierdza relacja, którą po piątkowym odcinku zamieściła na swoim Instagramie uczestniczka. Wiktoria wyznała, że nie była świadoma tego, co dzieje się za jej plecami. Postanowiła przeprosić za to, że przyczyniła się do wyeliminowania Kasi i Kuby.

Gdybym wiedziała o tym, co dzieje się w hotelu, naprawdę – zdecydowanie postąpiłabym inaczej. Przepraszam. Nie miałam świadomości tej perfidnej gry

– napisała Gąsior.

fot. Instagram/@wiktoria_gasior

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Ulubieńcy widzów wyrzuceni z "Hotelu Paradise". Fani programu wściekli. "Wiktoria, co ty zrobiłaś?" [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze