Uwodzicielska Lady Gaga pozuje naga. Fani oszaleli: „Nie byłem na to przygotowany.”

Lady Gaga promuje swój najnowszy film "House of Gucci". Artystka pojawiła się ostatnio w odważnej sesji zdjęciowej dla magazynu Vogue'a". Gwiazda opowiedziała o pracy nad filmem.

Historia jednego zabójstwa

W filmie "House of Gucii” Gaga gra w nim Patrizię Reggiani, kobietę, która zleciła zabójstwo swego byłego męża Maurizio Gucci. Do Internetu trafiły zwiastuny filmu. Mówi się, że Lady Gaga może dostać kolejnego Oscara. Poprzednią statuetkę otrzymała za najlepszą piosenkę – film "Narodziny gwiazdy".

To Gaga czy Patrizia?

Artystka opowiadała między innymi o swoich problemach ze zdrowiem. Gaga mówiła również, że przez rolę Patrizii traciła kontakt z rzeczywistością:

Pod koniec zdjęć miałam pewne problemy psychologiczne. Zarówno w pokoju hotelowym, jak i na planie zachowywałam się i mówiłam jak Reggiani. Pewnego dnia wyszłam w kapeluszu na spacer i spanikowałam. Myślałam, że jestem na planie filmowym.

Ach te kostiumy

Do wywiadów dołącza się sesje zdjęciowe. Jak zwykle, Lady Gaga stawia na "szokujący” styl, kiedyś ubrała suknie z mięsa. Gwiazda pozuje w obszernej kreacji z tiulu. Przypomina ogromną różową watę cukrową, głowę zakryła perłową siatką. Na kolejnej fotografii ma na sobie strój arlekina (błazna). Jednak największą sensację wywołała całkiem inna „stylizacja”.

Gaga w negliżu

Na jednym ze zdjęć Lady Gaga pozuje całkiem naga. Artystka leży bokiem niczym lwica z uniesioną głową. Fryzura przypomina tę noszoną przez Włoszki w starych filmach, włosy uniesiono do góry, z drugiej strony jest to również nawiązanie do granej przez nią postaci Patrizii. Gwiazda zasłania biust rękoma, odsłaniając zarazem liczne tatuaże.

Lady Gaga „pokonała” Ala Pacino. „Ona na pewno zdobędzie Oscara” [WIDEO]
Lady Gaga wypadła fenomenalnie w zwiastunie filmu Ridleya Scotta „House of Gucci”. Artystka przyćmiewa takie gwiazdy jak: Al Pacino i Adam Driver. Fabuła opowiada o morderstwie w rodzinie Gucci.

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Uwodzicielska Lady Gaga pozuje naga. Fani oszaleli: „Nie byłem na to przygotowany.” to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze