"Va banque". Artur Baranowski jednak pobił rekord. Są nowe wieści o odcinku z jego udziałem

Artur Baranowski, legendarny gracz z "Jednego z dziesięciu", wystąpił ostatnio w "Va banque". Choć tu nie udało mu się osiągnąć kolejnego rekordowego rezultatu, to dzięki niemu padł inny rekord.

Mistrz „Jednego z dziesięciu” zagrał w „Va Banque”

„Va banque”, program prowadzony dotychczas przez Przemysława Babiarza, po świętach powrócił na antenę TVP2 z nowym prowadzącym – Radosławem Kotarskim. W ubiegłym tygodniu widzowie teleturnieju żyli nie tylko zmianą gospodarza, ale i występem Artura Baranowskiego, słynnego rekordzisty „Jednego z dziesięciu”. Przypomnijmy, że w turnieju wiedzy prowadzonym przez Tadeusza Sznuka skromny ekonomista ze Śliwnik zdobył 803 punkty – więcej się nie dało. To rekord wszech czasów, którego już nie uda się pobić.

Zmagania Artura Baranowskiego w „Jednym z dziesięciu” miały słodko-gorzkie zakończenie, bo genialnemu graczowi nie udało się dotrzeć na nagrania finału serii. Z tego powodu wielu z tym większym zaciekawieniem wyczekiwało jego gry w „Va banque”, mając nadzieję, że mężczyźnie uda się osiągnąć kolejny rekordowy wynik. Ostatecznie jednak przegrał on jednak z innym uczestnikiem.

Rekordowy wynik odcinka z Arturem Baranowskim

Jak się okazuje, Artur Baranowski – mimo braku wygranej w „Va banque” – pobił kolejny rekord. Z opublikowanych właśnie danych dotyczących oglądalności wynika, że odcinek z udziałem legendy „Jednego z dziesięciu” cieszył się największą popularnością spośród wszystkich wyemitowanych w okresie od 16 lutego do 3 kwietnia 2024 roku. Śledziło go ponad 1,07 mln widzów, podczas gdy średnia widownia w ostatnim czasie wynosiła 794 tysięcy oglądających – podał portal wirtualnemedia.pl, przytaczając wyliczenia Nielsen Audience Measurement.

Nie wiadomo, czy w przyszłości Artur Baranowski będzie uczestniczył w następnych teleturniejach, natomiast Telewizja Polska po pamiętnym występie w „Jednym z dziesięciu” proponowała mu występy w innych swoich programach. Z pewnością jego udział byłby świetną reklamą dla każdego z tego typu formatów, co dobitnie pokazują wyniki oglądalności „Va banque”.

Oceń ten artykuł 30 31

Ogólna ocena "Va banque". Artur Baranowski jednak pobił rekord. Są nowe wieści o odcinku z jego udziałem to: 49% / 100%, uzyskana z: 61 głosów.