Victoria De Angelis szokuje w koncertowym wydaniu. Założyła skąpy strój [FOTO]

Victoria De Angelis zamieściła na Instagramie kilka zdjęć z ostatniego koncertu w Rzymie. Basistka zespołu "Maneskin" znowu pokazała, że lubi pokazywać się w nietypowych stylizacjach. Tym razem wybór padł na bieliznę nabitą pinezkami. Fani są zachwyceni!

Victoria de Angelis w bieliźnie

Na Instagramie Victorii De Angelis pojawiło się kilka kadrów z koncertu "Maneskin" w Rzymie. Kolejny raz basistka wybrała dość nietypową i spektakularną stylizację, która pozostanie w pamięci uczestników muzycznego wydarzenia na długo. Skąpy strój składał się ze stanika i bielizny, które były nabite pinezkami, dzięki czemu się błyszczały. Całości dopełniły rajstopy. W komentarzach fani zaadresowali do basistki mnóstwo komplementów. Trzeba przyznać, że Victoria nie wstydzi się swojego ciała i na koncertach stawia na mocne i zapadające w pamięć stylizacje. Oto, co możemy przeczytać pod postem:

Absolutna legenda
Oszałamiająca
Jesteś taka piękna
Królowa rocka

Przesuń w prawo

Maneskin – kariera

Maneskin to zespół, który bardzo szybko zdobył sympatię ludzi na całym świecie. Rozpoznawalność zdobył w swoim rodzimym kraju, czyli we Włoszech. Później czteroosobowa grupa zaprezentowała się na scenie eurowizyjnej. Z utworem "Zitti e Buoni" zwyciężyli konkurs i kontynuują swoją wielką przygodę z muzyką. Zespół stale koncertuje i tworzy nowe utwory. Aktualnie promuje swój najnowszy album "Rush", który spotkał się z dużym entuzjazmem ze strony fanów. Utwory z płyty zdobywają wysokie miejsca na listach przebojów. Członkowie zespołu chętnie dzielą się relacjami z koncertów na swoich kontach w mediach społecznościowych.

Rihanna zaśpiewała na gali Oscarów. Kreacja odsłoniła ciążowy brzuch [WIDEO]
Mimo że Rihanna spodziewa się kolejnego dziecka, nadal uczestniczy w życiu publicznym. Miesiąc temu wystąpiła w trakcie Super Bowl i to właśnie wtedy świat dowiedział się o jej drugiej ciąży. Na gali Oscarów wokalistka znowu zaśpiewała, pokazując...

Oceń ten artykuł 4 13

Ogólna ocena Victoria De Angelis szokuje w koncertowym wydaniu. Założyła skąpy strój [FOTO] to: 23% / 100%, uzyskana z: 17 głosów.