Viki Gabor już tak nie wygląda. Fani przecierają oczy: "Nie poznałam cię" [ZDJĘCIA]

Viki Gabor zaskoczyła metamorfozą. 16-letnia piosenkarka zdecydowała się na odważne zmiany w wyglądzie. Na nowych zdjęciach niektórzy fani w pierwszej chwili jej nie rozpoznali.

Eurowizja 2024. Viki Gabor pojawiła się w finale

Viki Gabor zapisała się w eurowizyjnej historii jako druga polska zwyciężczyni Eurowizji Junior. Po tym, jak w 2019 roku powtórzyła sukces Roxie Węgiel, stała się jedną z największych dziecięcych gwiazd rodzimej sceny muzycznej. Ostatnio ponownie pojawiła się na Eurowizji, tym razem tej „dorosłej”. W trakcie rozegranego w sobotę 11 maja finału konkursu w Malmö nastolatka przedstawiła całej Europie punkty polskiego jury.

Viki Gabor zaskoczyła odmienionym wizerunkiem

Już podczas sobotniego finału Eurowizji wielu zwróciło uwagę na odmieniony wizerunek 16-letniej piosenkarki. Gabor zaskoczyła nowym kolorem włosów. Na jej głowie zagościła odważna czerwień.

Efektami metamorfozy młoda gwiazda zdążyła już także pochwalić się na swoim obserwowanym przez ponad 770 tysięcy osób profilu na Instagramie. Na widok nowej fryzury Viki niektórzy fani zaczęli przecierać oczy ze zdumienia, bo w pierwszej chwili nie rozpoznali idolki na zdjęciach.

Wow, Viki, jaka olśniewająca

Mega ci w czerwonym!

Ojeju, totalnie nie poznałam cię

Ten kolor tak ci pasuje!

– ocenili zgodnie w komentarzach.

Oceń ten artykuł 3 10

Ogólna ocena Viki Gabor już tak nie wygląda. Fani przecierają oczy: "Nie poznałam cię" [ZDJĘCIA] to: 23% / 100%, uzyskana z: 13 głosów.