Viki Gabor powiedziała, co myśli o Eurowizji. Zgłosi się do konkursu?

Viki Gabor kilka lat temu wzięła udział w Eurowizji dla dzieci. Czy teraz chciałaby zostać reprezentantką Polski w głównej edycji konkursu? Odpowiedziała!

Nowy singiel Viki Gabor

Viki Gabor nie przestaje zaskakiwać! 16-letnia artystka właśnie wydała nowy singiel. Piosenka pt.: „Daj mi znak” dopiero co ujrzała światło dzienne, a już ma kilkanaście tysięcy wyświetleń. Utwór jest zapowiedzią nowego albumu, który niebawem trafi w ręce słuchaczy.

Wielkimi krokami zbliża się 68. Konkurs Piosenki Eurowizji. Polskę będzie reprezentować Luna z utworem: „The Tower”. A czy Viki Gabor, która również zapisała się na kartach historii muzycznego konkursu, myślała o zgłoszeniu się do takiego projektu?

Viki Gabor i Eurowizja

Viki Gabor w 2019 roku wygrała 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jej propozycja – „Superhero” – okazała się najlepsza. W głosowaniu to właśnie reprezentantka naszego kraju zajęła pierwsze miejsce! Tym samym Gabor powtórzyła wcześniejszy sukces Roksany Węgiel.

Od tamtych chwil minęło już kilka lat. Czy Viki Gabor myśli o „Eurowizji dla dorosłych”? Właśnie o to zapytał ją Maciej Jędruch z RMF FM.

To jeszcze jest do przemyślenia wszystko. Ale gdzieś to tam z tyłu głowy jest (…). To nie jest na „tak” i nie jest na „nie”: tak pomiędzy – odpowiedziała.

Młoda artystka pokusiła się również o krótką charakterystykę utworu, z którą mogłaby jechać na Eurowizję:

Fajnie byłoby coś zrobić w moim stylu, może nawet z jakimiś romskimi „smaczkami”. Myślę, że jakbym zrobiła wszystko tak, jak inni, to to by się nie wyróżniało. Fajnie też robić muzę swoją; tak zrobiliśmy „Superhero”. Zrobiliśmy to tak, jak czuliśmy i wygraliśmy z tą piosenką (…). Jeśli chodzi o Eurowizję „dorosłą” – jak chciałabym wziąć udział – to raczej bym stawiała na swój „vibe”.

Oceń ten artykuł 0 0