Viki Gabor rozwiązała egzamin z matematyki. Nagrała przed nim wiadomość dla fanów [FOTO]

Viki Gabor, podobnie jak ponad 500 tysięcy innych uczniów, przystąpiła w środę do egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Będąc w drodze do szkoły, nagrała wiadomość dla fanów. "Damy radę" - powiedziała.

Drugi dzień egzaminu ósmoklasisty

We wtorek uczniowie VIII klas podstawówki przystąpili do pierwszego, ważnego egzaminu w swoim życiu. Ponad 500 tysięcy nastolatków zmierzyło się we wtorek z arkuszami z języka polskiego. W środę zdający podeszli natomiast do matematyki, a w czwartek będą musieli rozwiązać testy z języka obcego nowożytnego. Wyniki egzaminu ósmoklasisty będą brane pod uwagę podczas rekrutacji do szkół średnich.

Viki Gabor podeszła do egzaminu z matematyki

Jedną z osób, które zdają tegoroczny egzamin ósmoklasisty, jest Viki Gabor. 15-letnia piosenkarka i zwyciężczyni Eurowizji Junior przystąpiła w środę wraz z rówieśnikami do rozwiązywania arkusza z matematyki. Zanim pojawiła się w sali egzaminacyjnej, nagrała krótki film dla obserwatorów na Instagramie.

Siema, dzisiaj jest drugi dzień, jest matematyka. Przed chwilą dosłownie wstałam. I'm really tired (jestem bardzo zmęczona - przyp. red.). Nie chcę mi się, ale damy radę. Trzymam za was kciuki i mam nadzieję, że będzie łatwo

– powiedziała podczas podróży samochodem.

fot. Instagram/@vikigaborofficial

Viki Gabor najbardziej bała się matematyki

Nic dziwnego, bo jest to przedmiot, którego z pewnością boi się większość zdających. W środę Ola Filipek z RMF FM zadzwoniła do mamy nastoletniej wokalistki. Pani Ewelina przyznała, że jej córka odczuwała największy stres przed egzaminem z matematyki.

Nie ukrywam, że bardziej matematyką (się przejmuje - przyp. red.), więc jeszcze jest lekki stresik przed jutrem (środą - przyp. red.), ale myślę, że sobie poradzi

– usłyszeli słuchacze.

Oceń ten artykuł 0 0