hity na MAXXa
hity na MAXXa

Vin Diesel śpiewa! Posłuchaj, jak sobie radzi w duecie z Seleną Gomez!

Numer "It Ain’t Me" w wykonaniu Kygo i Seleny zdążył już podbić serca fanów na całym świecie. Okazuje się, że jednak Kygo nie poprzestał na jednej wersji tego kawałka i pojawiła się teraz jego nowa odsłona – z gościnnym udziałem gwiazdora serii "Szybcy i wściekli" Vinem Dieselem. Zobacz, jak to brzmi!

Kygo, norweski DJ i autor utworu "It Ain’t Me", w którym gościnnie zaśpiewała Selena Gomez, opublikował w sieci nową wersję swojego najnowszego singla. Muzyk stworzył remiks wzbogacony o wokal kolejnego gościa – i to nie byle kogo, bo samego Vina Diesela! "Będziecie w takim samym szoku, w jakim ja jestem" – napisał na swoim Twitterze aktor – "Kygo to prawdziwy magik!".

Diesel opublikował nową wersję "It Ain’t Me" z jego udziałem na swoim Facebooku. Aktor, który jest wyraźnie zachwycony remiksem Kygo, napisał również: "Jeszcze raz dziękuję ci za stworzenie tej magii", dodając: "Głos Seleny jest przepiękny!".

Oceń ten artykuł 6 0

Ogólna ocena Vin Diesel śpiewa! Posłuchaj, jak sobie radzi w duecie z Seleną Gomez! to: 100% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.