W pewnym momencie osiągnęła wagę 311 kilogramów. Jej metamorfoza jest niewiarygodna! [FOTO]

Historia Christiny Phillips może zmotywować wiele osób o podobnym problemie. Kobieta zmagała się ze sporą otyłością. Jej waga osiągnęła aż 311 kilogramów. Konieczna była zmiana przyzwyczajeń i praca nad sobą. Dzięki temu może dzisiaj mówić o wręcz niewyobrażalnej metamorfozie i zrzuceniu 200 kilogramów!

Problem z otyłością

Christina Phillips pojawiła się w programie "Historie wielkiej wagi". Poruszane w nim były historie osób zmagających się z otyłością, które postanowiły rozpocząć walkę o normalne życie. Kobieta nie była w stanie funkcjonować samodzielnie – bliscy musieli pomagać jej w codziennych czynnościach. Nic dziwnego, że Christina w tak dosadny sposób komentowała swój ówczesny stan:

Czuję się więźniem ciała, w którym nie chcę dłużej być.

Przed nią była długa droga i ciężka praca. Miały one umożliwić Christinie powrót do normalności i wyjście z choroby. Postanowiła zawalczyć o siebie.

Trudna droga

Christina musiała przejść operację bariatryczną – to metoda chirurgicznego leczenia otyłości III stopnia, która traktowana jest jako ostateczność. Przed tym zabiegiem kobieta musiała jednak zrzucić kilka kilogramów. Opracowano dietę i ćwiczenia dostosowane do jej masy. W pewnym momencie waga przestała jednak spadać, przez co Christina wpadła w panikę i zaczęła stosować kilkudniowe głodówki. Specjaliści jednak szybko przekonali ją do powrotu do specjalnej diety. Dzięki temu mogła przejść operację i dalej walczyć o wymarzoną sylwetkę. Finalnie zrzuciła ponad 200 kilogramów i teraz wiedzie normalne życie. W ostatnim czasie poinformowała, że na świat przyszło jej drugie dziecko. Spójrzcie, jak wygląda dzisiaj! Zdjęcie przedstawia Christinę sprzed metamorfozy i po niej:

Miał niewyobrażalną nadwagę. Tak wygląda po zrzuceniu 250 kg [FOTO]
Casey King stał się rozpoznawalny w 2019 roku za sprawą amerykańskiego programu "A family by the Ton". Mężczyzna ważył wówczas niemal 383 kilogramy. Niewiarygodne, jak ogromną metamorfozę przeszedł!

Oceń ten artykuł 3 11

Ogólna ocena W pewnym momencie osiągnęła wagę 311 kilogramów. Jej metamorfoza jest niewiarygodna! [FOTO] to: 21% / 100%, uzyskana z: 14 głosów.