W podcaście Cichopek i Kurzajewskiego zagości Małgorzata Rozenek-Majdan? "Ja bardzo lubię rozmawiać"

Długo nie było wiadomo, jakie plany zawodowe mają Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Ostatnio ogłosili, że startują z podcastem "Serio?". Czy w ich nowym projektem zagości Małgorzata Rozenek-Majdan?

Jacek Kurnikowski/AKPA
Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą od 2022 roku. Wspólnie prowadzili „Pytanie na śniadanie”, ale podczas rewolucji w TVP musieli pożegnać się z pracą. Cała ekipa śniadaniówki, która budziła widzów rano, została zastąpiona nowymi osobami. Informacja, że powracają ze wspólnym podcastem bardzo ucieszyła ich fanów. 

Nowy podcast pary znanej z "Pytania na śniadanie"

Na ten moment pojawiły się dwa odcinki "Serio?" – z Jakubem B. Bączkiem oraz z Magdaleną Bajsarowicz. W następnej części gościem będzie Robert Motyka. Na Instagramie czytamy, że:

Robert Motyka podzieli się z nami nie tylko anegdotami z kulis kabaretowych czy teatralnych, ale również swoimi doświadczeniami jako pasjonata biegania. Dowiemy się, jak te dwa światy - świat sztuki i świat sportu - przeplatały się w jego życiu, a także jakie są tajemnice jego sukcesu oraz jakie wyzwania stawia przed sobą w przyszłości. 

Małgorzata Rozenek-Majdan zagości w podcaście Chichopek i Kurzajewskiego?

Portal „Plotek” zapytał Małgorzatę Rozenek-Majdan o to, czy przyjęłaby zaproszenie na rozmowę z „Kurzopkami”.

Ja bardzo lubię rozmawiać [...] Nie ma mnie, bo teraz jest etap, w którym muszę dowieźć program do końca. Ale jak się skończą zdjęcia i się zacznie czas promocji programu, to wtedy oczywiście będę się pojawiać i będę rozmawiać z różnymi ludźmi.

16 kwietnia tego roku ukaże się pierwszy odcinek programu „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”, w którym Małgorzata Rozenek-Majdan zmierzy się z mężczyznami w różnych dziedzinach sportowych.

Małgorzata Rozenek-Majdan zmierzy się z nimi w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Oto pierwsza trójka
Małgorzata Rozenek-Majdan podjęła się wyzwania i weźmie udział w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Ujawniono pierwsze trzy osoby, które zmierzą się z gwiazdą. Czy któryś z mężczyzn będzie od niej lepszy?

Oceń ten artykuł 0 0