W poniedziałek do Biedronki popędzą tłumy. Nadciąga promocyjne szaleństwo!

Biedronka kusi nowymi, niezwykle atrakcyjnymi ofertami. W poniedziałek w sklepach popularnej sieci rozpocznie się prawdziwe promocyjne szaleństwo. Na co warto się skusić?

Nowe promocje w Biedronce

W poniedziałek w Biedronce zacznie się prawdziwe promocyjne szaleństwo. Sieć przygotowała dla swoich klientów moc kuszących ofert, które z pewnością przyciągną do sklepów prawdziwe tłumy. Trudno się dziwić, bo będzie można naprawdę sporo zaoszczędzić. Niektóre produkty będzie można dostać dosłownie jak za darmo, a to wszystko dzięki lubianej akcji 2+1 gratis.

Biedronka – 2+1 gratis

Biedronka startuje z kolejną turą swojej flagowej promocji 2+1 gratis. Tym razem wśród objętych lubianą akcją promocyjną produktów są m. in. wszystkie kosmetyki do włosów. Zasady są proste. By zaoszczędzić, należy kupić trzy uczestniczące w promocji artykuły – wówczas przy kasie naliczony zostanie rabat o wartości najtańszego z nich. Oferta będzie aktualna od poniedziałku 26 września do soboty 1 października 2022 roku. Nie warto jednak czekać na ostatnią chwilę, bo produkty będą dostępne tylko do wyczerpania zapasów.

Więcej podobnych okazji przygotowano dla posiadaczy karty Moja Biedronka. To m. in. akcje 2+1 gratis na wszystkie chipsy Crunchips oraz 2+1 gratis na wszystkie chłodzone produkty Nasze Smaki. Reguła jest taka sama – kupujemy trzy rzeczy, a jedną z nich dostajemy gratis. Obowiązują jednak limity. W przypadku chipsów to maksymalnie sześć opakowań (czyli dwa gratisy) dziennie na kartę Biedronki. Jeśli chodzi o markę Nasze Smaki – to dziewięć produktów (trzy gratisy) dziennie. Obie promocje będą aktualne w dniach 26 września-1 października 2022 roku.

Biedronka zaokrągla ceny

Biedronka kusi nie tylko promocją z gratisami. W ramach akcji „Biedronkowe oszczędności” od poniedziałku sieć zaokrągli ceny wybranych produktów. Wśród nich – kapsułki do prania Ariel 20 szt. Ich regularna cena to 29,99 zł, po „zaokrągleniu” spadnie ona zaś do 20 zł! Skorzystają też miłośnicy słodkości. Zaoszczędzić będzie można również na wafelkach Prince Polo XXL. Te – normalnie kosztujące 1,37 zł – od początku tygodnia będziemy mogli dostać za okrągła złotówkę. Promocja kierowana jest do uczestników programu lojalnościowego Biedronki. Szczegóły w sklepach oraz na stronie internetowej sieci.

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena W poniedziałek do Biedronki popędzą tłumy. Nadciąga promocyjne szaleństwo! to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.
Komentarze