W programie: "Rolnik szuka żony" walczyła o serce Adriana. Teraz od miesiąca jest mamą! "Miłość największa" [ZDJĘCIE]

Jedna z uczestniczek 6. sezonu programu: "Rolnik szuka żony", która gościła u Adriana Berkowicza, niedawno została mamą! Na Instagramie pochwaliła się uroczym zestawieniem fotografii, do którego dołączyła krótki opis.

„Rolnik szuka żony 6”. Adrian Berkowicz i kandydatki po programie

„Rolnik szuka żony” doczekał się już 8. sezonów, a obecnie produkcja szykuje się do emisji 9. edycji show! Projekt niezmiennie prowadzi Marta Manowska, która przed kamerami przeprowadziła już wiele rozmów z uczestnikami „RszŻ”. Wśród nich był m.in. Adrian Berkowicz – jeden z bohaterów 6. odsłony „Rolnika…”. W programie mężczyzna zaprosił do swojego gospodarstwa trzy kandydatki: Agatę, Ilonę oraz Wioletę.

Czas pokazał, że to druga z wymienionych pań znalazła klucz do serca Berkowicza – para kontynuowała znajomość po zakończeniu nagrań, a także podjęła decyzję o wspólnym zamieszkaniu. Niestety okazało się, że Ilonie i Adrianowi nie jest dana wspólna przyszłość: w kwietniu zeszłego roku pojawiła się informacja o ich rozstaniu.

To koniec miłości Ilony i Adriana z programu: "Rolnik szuka żony"! "Nasz związek się zakończył"
Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz rozstali się. Para, którą połączył program: "Rolnik szuka żony" podjęła decyzję o zamknięciu ich wspólnego rozdziału, o czym mężczyzna poinformował w specjalnym oświadczeniu. "Nasz związek się...

Miłość – już poza kamerami – odnalazły za to dwie pozostałe kandydatki! Wioleta niedawno poinformowała o swoim ślubie, a Agata miesiąc temu została mamą! 7 lipca na świecie pojawiła się córka uczestniczki show i jej partnera, która otrzymała imię Róża.

Agata z „Rolnik szuka żony 6” urodziła

Agata z programu: „Rolnik szuka żony” prowadzi konto na Instagramie, gdzie od czasu do czasu zdradza, jak wygląda jej życie. To właśnie tam poinformowała najpierw o tym, że jest szczęśliwie zakochana, a następnie – że spodziewa się dziecka. Teraz mała Róża jest już na świecie, a szczęśliwa mama dziewczynki dzieli się swoimi emocjami w sieci. Agata zamieściła post ukazujący zestawienie czterech fotografii wykonanych w ważnych dla niej chwilach. Obok testu ciążowego, wydruku z badania USG i ujęcia ukazującego ciążowe krągłości teraz znalazł się kadr, na którym widać małe, dziecięce nóżki.

Pierwszy miesiąc za nami. Miłość największa. Róża 07.07.2022

– brzmi zamieszczony opis.

W stronę Agaty niezmiennie spływają gratulacje z okazji powiększenia rodziny, do których my również się dołączamy! 

Ilona z "Rolnika..." długo czekała na ten moment. Teraz oficjalnie dzieli się swoim szczęściem! To zdjęcie zaskoczyło internautów
Ilona Kurzeja z programu: "Rolnik szuka żony" mocno zaskoczyła internautów swoją najnowszą publikacją. Uczestniczka 6. edycji show podzieliła się z nimi swoją radością, a jej publikacja...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze