W tym sklepie nie zrobisz zakupów przed dniem Wszystkich Świętych! Ta sieć będzie zamknięta 31 października

Jak informuje nas biuro prasowe, sklepy sieci Biedronka nie zostaną otwarte 31 października, czyli w niedzielę przed Wszystkich Świętych. Firma, podejmując tę decyzję, miała na uwadze dobro swoich pracowników. Dzięki zamknięciu sklepów w tym dniu personel Biedronki będzie mógł przygotować się do ważnego dla Polaków święta.

fot. Shutterstock

Biedronka będzie zamknięta 31 października

Sieć sklepów Biedronka będzie zamknięta 31 października 2021 roku, czyli w niedzielę przed dniem Wszystkich Świętych – czytamy w informacji, którą przekazało nam biuro prasowe sieci sklepów. Decyzja o zamknięciu placówek w tym dniu zapadła z uwagi na dobro pracowników. Sieć chce, aby jej personel mógł spokojnie przygotować się do ważnego dla wszystkich Polaków święta.

W Biedronce rozumiemy, jak istotnym świętem dla Polaków jest Dzień Wszystkich Świętych przypadający 1 listopada. To dzień, który spędzamy z naszymi bliskimi, odwiedzając miejsca spoczynku krewnych i poświęcając czas na chwilę refleksji. Pragnąc, aby każdy z naszych pracowników mógł ze spokojem przygotować się do tego święta, zdecydowaliśmy, że wyjątkowo, w dniu 31 października br. wszystkie sklepy Biedronka będą zamknięte. Mamy nadzieję, że dzięki temu, wszyscy nasi pracownicy będą mogli spokojnie dotrzeć do swoich domów i spędzić ten ważny czas z najbliższymi

– przekazał Jarosław Sobczyk, członek zarządu i dyrektor personalny w sieci Biedronka.

Biedronka argumentuje, że w piątek 29 października będzie wzmożony ruch na ulicach. Wiele osób wyjedzie wtedy do swoich rodzin, aby odwiedzić groby krewnych. Sieć sklepów podkreśla, że wśród tych osób jest także wiele pracowników handlu, którzy także chcą odwiedzić swoich bliskich. Stąd zapadła decyzja o tym, aby nie otwierać w niedzielę niehandlową, 31 października 2021 r., placówek, które mają status placówki pocztowej.

Biedronka dłużej otwarta 30 października

W sobotę 30 października ponad 2 200 sklepów Biedronka będzie miało wydłużone godziny otwarcia. W większości z nich klienci zrobią zakupy do 23:00, a w niektórych placówkach – nawet do późniejszych godzin. Szczegółowe informacje o godzinach otwarcia zostaną umieszczone przy drzwiach wejściowych do poszczególnych sklepów. Po dniu Wszystkich Świętych wszystkie Biedronki zostaną ponownie otwarte we wtorek, 2 listopada.

Biedronka rozdaje bony zakupowe! Wiemy, kto je otrzyma!
Biedronka rozpoczęła nową akcję, w ramach której rozda klientom 500 tys. bonów zakupowych. Wiemy, co trzeba zrobić, aby odebrać bon na zakupy! Sieć sklepów musiała zorganizować tę kampanię w wyniku kary, którą nałożył na nią Urząd Ochrony...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze